ruyadakadingormek.gen.tr https://www.ruyadakadingormek.gen.tr Rüyada Kadın Görmek, Rüya Yorumu ve Anlamı tr-TR hourly 1 Copyright 2019, ruyadakadingormek.gen.tr Tue, 24 May 2016 00:00:00 +0000 Mon, 16 Dec 2019 00:00:00 +0000 60 Rüyada Başka Kadınla İlişkiye Girmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-baska-kadinla-iliskiye-girmek.html Thu, 15 Nov 2018 00:23:54 +0000 Rüyada başka kadınla ilişkiye girmek, kişinin üzüntü ve sıkıntı verecek durumlarla karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir. Rüyasında kendi helali olmayan biriyle  cinsel ilişkiye giren kişi aynı zamanda hayatta kayb Rüyada başka kadınla ilişkiye girmek, kişinin üzüntü ve sıkıntı verecek durumlarla karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir. Rüyasında kendi helali olmayan biriyle  cinsel ilişkiye giren kişi aynı zamanda hayatta kaybedeceği varlığa ve başarısızlığa da delalet ettiği bilinmektedir. Genellikle bu rüya hiç hayra yorumladığı bilinmektedir.

Rüyayı gören kişi eğer evli ise, eşine ve ailesine karşı büyük ezici bir galibiyet elde edeceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi eğer rüyasında tanımadığı başka bir kadınla ulu orta olarak ilişkiye girdiğini görürse büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, üzülecek ve hedeflerine ulaşması çok zor bir hale geleceğine, aynı zamanda içerisinde bu kişinin büyük ölçüde maddi kayıpları olacağına delalet etmektedir. Başka yorumculara göre miras veya önemli ölçüde değerli eşyalarını kaybedeceğine işaret etmektedir. Dolayısıyla rüyayı gören ve yaşayan kişinin büyük ölçüde mülki oldukça fazla azalmaya başlayacaktır.


Rüyada Başka Kadınla İlişkiye GirmekRüyada tanımadığı başka bir kadınla severek ilişkiye giren kişi,  gerçekleştirmek istediği önemli işlerini gerçekleştireceği ve rüyasında gördüğü kadın ile evleneceğine delalet etmektedir. Farklı yorumculara göre ise kişinin evli ise aile bağlarının kopacağına ve mutsuz bir döneme gireceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi başka kadınla ilişkiye giriyorsa ve o kişi bundan memnun değilse rüyayı gören kişinin büyük bir günah işlediğine ve hayatı boyunca çoğu işlerinde başarısız olacağına aynı zamanda bir yerden önemli ve kötü haber alacağına da işaret etmektedir. Genel olarak bu rüya hiç hayra yorulmadığı gibi aynı zamanda rüyayı gören kişi ergenlik dönemindeki genç biri ise genç kişinin başının belada olduğuna delalet etmekle birlikte aynı zamanda genç kişinin arkadaşları tarafından zarar göreceğine, çok yakın dostu tarafından tuzağa düşeceğine bunun sonucunda çok büyük zarar göreceğine de işaret etmektedir.
]]>
Rüyada Kadında Erkek Organı Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-kadinda-erkek-organi-gormek.html Thu, 15 Nov 2018 01:29:38 +0000 Rüyada Kadında Erkek Organı Görmek, Rüyanızda gördüğünüz kadında erkek organı, yakın bir zamanda büyük miktarda para geleceğine işaret eder. Bazen rüya sahibi akrabalarını ziyaret eder. Bazı tabircilere göre Rüyada Kadında Erkek Organı Görmek, Rüyanızda gördüğünüz kadında erkek organı, yakın bir zamanda büyük miktarda para geleceğine işaret eder. Bazen rüya sahibi akrabalarını ziyaret eder. Bazı tabircilere göre; Rüyada kadında erkek organı gibi olduğunu görmek, gören kişinin daima olan dertlerinden ve sıkıntılarından uzaklaşacak, kendisini şimdiye kadar mutsuz edici olayları kafasından atmayı başaracak ve daha rahat yaşayarak huzur bulacağına yorumlanır. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri şöyle yorumlar; Gerekli gereksiz her şeyi kafasına takmaktan vazgeçeceğine yorumlanır. Rüya sahibi kişinin tüm kötülüklerden Allah Teala tarafından korunacağına, çok yakın bir arkadaşının olduğuna ve bu arkadaşının her ne olursa olsun rüya sahibi kişinin yanında olacağına ve gerçekten de kara gün dostu olduğuna rivayet edilir. Ayrıca rüya sahibi kişinin alacağı güzel haberin ardından rüya sahibi ve ailesi çok mutlu olacak, büyük bir sevinç duygusu yaşayacak anlamına gelir. Görülen bu rüya zorlukla mücadele ettiği toplu mala ve umduğu büyük güce işaret eder. Zorlukların sonrasında hasret duyduğu ferahlığa ve sıkıntıyla özlediği servete yorumlanır. Rüya sahibi için hayalini kurduğu bir işe yakın bir tarihte sahip olacağı yönünde hayatının geri kalanını mutlu bir şekilde geçireceğine dair rivayet edilir. Rüya sahibinin hanesinde herkesi büyük bir sevince delalet edecek ve mutluluk gözyaşı dökecek kadar güzel bir olay yaşanmasına delildir. Kısacası rüya sahibine ve ailesine bir ömür boyu mutluluk yaşayacakları anlamına gelen bir olay müjdelenecektir.

Rüyada Kadında Erkek Organı GörmekRüyada Kadında Erkek Organı Görmek; Mesleki anlamda rüyayı gören kişinin muradına ereceğine yorumlanır. Buda aile saadetini olumlu yönde etkileyeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin etrafında kendisine hayır getirecek kişilerin de artacağı manasına gelir.

Rüyada Kadında Erkek Organını Öpmesi; Bu rüya bazı zorluklar karşısında kısa sürede kurtulmasına yorumlanır. Rüya sahibinin zengin olma yönünde rızık elde etmeye delalet eder. Ayrıca bolluk ve bereket içerisinde yaşamaya, huzura ve kurulu düzene işarettir.

Rüyada Kadında Erkek Organın Büyümesi; Rüya sahibi özel ve ayrıcalıklı olan nasiplerin aileye kısmet olacağına, hayal ve arzuların gerçekleşeceğine, herkesin imreneceği, güzel ve özel bir yaşam sürmeye delalet eder. Para ve mal sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Kadında Erkek Organ Ellemek; Bu rüya çok hayırlıdır. Rüya bir kadının cinsel organına dokunduğunu gören kişi, düşünce ve duygu yönünü ifade eder. Rüya sahibi bir kaç hafta içerisinde öğrenilecek müjdeli haberlere ve refaha kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Kadında Erkek Organ Tutmak; Rüya sahibi için çabalarınızın karşılığında başarı elde edeceğinize, maddi ve manevi yönde kazanç sağlayacak, güç sahibi olacaksınız. Bu sayede bir anda gözde kimse haline geleceğine ve rahat bir nefes alacağına yorumlanır.

"Allah herkesin gönlüne versin, rüyalarınızın ve dualarınızın karşılığını hayırla müjdelesin" Amin.

]]>
Rüyada Kadın Dövmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-kadin-dovmek.html Thu, 15 Nov 2018 08:19:17 +0000 Rüyada kadın dövmek: Rüyada kadın dövdüğünü gören rüya sahibinin güç ve iktidar sahibi olmak istediğine yorumlanır. Kadın dövdüğünün gören rüya sahibinin çevresinde yardım etmesi gereken kişiler olduğu Rüyada kadın dövmek: Rüyada kadın dövdüğünü gören rüya sahibinin güç ve iktidar sahibi olmak istediğine yorumlanır. Kadın dövdüğünün gören rüya sahibinin çevresinde yardım etmesi gereken kişiler olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin en yakın zamanda aile hayatına kavuşacağı anlamına gelir. Bu rüyadan sonra sorumluluk alacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin en yakın zamanda yeni başlangıçlar yapacağı anlamına gelir. Kişinin evden işe işten eve bir hayatının olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin en yakın zamanda temeli sağlam bir aile hayatı için adımlar atacağına yorumlanır.

Rüyada Kadın DövmekRüyada kadın tarafından dövülmek: Rüyasında bir kadın tarafında dövüldüğünü gören rüya sahibinin Karmaşık bir dönemden geçeceği anlamına gelir. Kişinin aynı anda bir çok duyguyu bir arada yaşadığı anlamına gelir. Yaşadığı bu karmaşık duygular yüzünden kafasının karıştığına yorumlanır. Bazı yorumculara göre bir sıkıntıdan kurtulmak ve buna bağlı planlar yapmak anlamına gelir.

Rüyada kadın ile kavga etmek: Rüyasında bir kadın ile kavga ettiğini gören rüya sahibinin Yakın çevresinden biri ile kavga edeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin düşünmeden konuşmasının kendisi için sorunlar çıkaracağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaptığı hataların farkına varıp doğru yolu bulacağı anlamına gelir.

Rüyada bir kadını dövmek genel anlamda hayra yorumlanır. Rüya sahibinin maddi ve manevi yönden yakınlarından destek göreceği anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresinde güzel şeyler olacağına yorumlanır.

]]>
Rüyada Ünlü Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-unlu-kadin-gormek.html Fri, 16 Nov 2018 03:29:41 +0000 Rüya da Ünlü Kadın Görmek, yardıma ihtiyacı olan bir kimseyi koruma altına alacağına bu yalnızca insan olarak düşünülmemelidir bu koruma altına alınacak olan kişi köpek kedi yani yardıma muhtaç bir hayvan da olabilir. Rüy Rüya da Ünlü Kadın Görmek, yardıma ihtiyacı olan bir kimseyi koruma altına alacağına bu yalnızca insan olarak düşünülmemelidir bu koruma altına alınacak olan kişi köpek kedi yani yardıma muhtaç bir hayvan da olabilir. Rüya da gördüğünüz ünlü kadının işi her ne ise sizinde bu iş hakkında eksikliğiniz olduğuna yardım aracılığı ile geliştirmeye ihtiyacınız olduğuna delalet eder. Ünlü bir kadın sporcu görmek fiziksel bir sıkıntı yaşanacağı anlamına gelir. Ünlü bir avukat ve ya siyaset ile uğraşan ünlü bir kadın görmek kanun ile ilgili sıkıntılar yaşanacağına fakat en kısa zamanda aşılacağına işaret eder. 

Ünlü Bir Kadınla  Yemek Yediğinizi Görmek,kişi yardıma ihtiyacı olan bir kimsenin karnını doyuracak ve maddi yardım da bulunacak anlamına gelir. 

Rüyada Ünlü Kadın GörmekRüya da Ünlü Biriyle Evlendiğinizi Görmek, Bu rüyayı gören kişinin çok yardımsever olduğu özellikle de evcil hayvanlara çok değer verdiği ve bir tane alıp besleyeceği anlamına gelir. 

Rüya da Ünlü Bir Ses Sanatçısı Görmek, bir kimseden hediye olarak evcil bir hayvan alacağınıza, beraber şarkı söylemek bir kimse aracılığı ile yardıma muhtaç birine iyilik yapacağınıza işaret eder. 

Rüya da Ünlü Biri İle Tanışmaya Çalıştığınızı Görmek, eğer  bu belli bir çaba karşılığında bir başkasının ihtiyacı olan bir miktar parayı bulup o kişiye vereceğine delalet eder. Bunun karşılığında çok büyük hayır duaları alacağını gösterir. 

Rüya da Ünlü Birini Televizyon da Görmek, yakınınızda olan birinden büyük bir destek alacağınıza ve bu yakınınız sayesinde yüksek yerlere geleceğiniz anlamına gelir. 
]]>
Rüyada Komşu Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-komsu-kadin-gormek.html Fri, 16 Nov 2018 05:58:02 +0000 Rüyada Komşu Kadın Görmek, uğrayacağınız haksızlığa üzerine atılan iftira sonucu ağız dalaşmasına gireceğine büyük tartışma yaşayacağı anlamına gelir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin arkasından konuşulan kö Rüyada Komşu Kadın Görmek, uğrayacağınız haksızlığa üzerine atılan iftira sonucu ağız dalaşmasına gireceğine büyük tartışma yaşayacağı anlamına gelir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin arkasından konuşulan kötü sözlerin duyulacağına ve bir hayli üzüleceğine işaret eder. 

Rüyada komşu ile hoş sohbet yaptığını görmek, çevresindeki insanlar tarafından sevileceğine ve taktir edileceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kişi çok iyi niyeti ve yardımsever olmasına rağmen insanlar tarafından büyük iftiraya ve çekememezliğe maruz kalacağına ve bu olaylar karşısında temize çıkabilmek için büyük çabalar harcayacağına işaret eder. 

Rüyada Komşu Kadın GörmekRüyada Komşu Evine Gitmek, Rüyayı gören bu kişi arkadaşları ve komşuları tarafından iyi bir iş sahibi olması için destek görmektedir. Aynı zamanda arkadaşları ve ailesi tarafından sevilen  ve dürüst olarak bilinen kişi anlamına gelir. 

Rüyada Komşu İle Kavga Etmek, Rüyada Komşusu ile kavga ettiğini gören kişinin evinde mutsuz olduğu ve taşınmak istediği anlamına gelir ve bunun gerçekleşeceğini evinden daha iyi bir eve taşınacağına işaret eder. 
]]>
Rüyada Başı Kapalı Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-basi-kapali-kadin-gormek.html Fri, 16 Nov 2018 08:22:06 +0000 Rüyada başı kapalı kadın görmek, çevrenizde sizin haberiniz olmadan olan, sizden gizli yapılan işlere yorumlanır. Sizin bilmeniz gereken fakat sizden saklanan gizli kapaklı işler çeviren kimselere yorumlanır. Sizin onayınızın Rüyada başı kapalı kadın görmek, çevrenizde sizin haberiniz olmadan olan, sizden gizli yapılan işlere yorumlanır. Sizin bilmeniz gereken fakat sizden saklanan gizli kapaklı işler çeviren kimselere yorumlanır. Sizin onayınızın alınması gereken şeylerin sizden gizli yapılıyor olması sizin canınızı sıkacaktır. Bu nedenle etrafınızdaki insanlara dikkat edin. Bu bir iş arkadaşınızın sizden gizli iş hakkında sizin onaylamadığınız kararlar alması ya da kız arkadaşınızın veya eşinizin sizin hoşlanmayacağınız işler yapmasına yorumlanabilir. Etrafınızda olan olayların farkına varmak için karşımızdakilere yüz de yüz güvenmek yerine biraz onları araştırmayı söylediklerini teyit ettirecek kimseler ile konuşmalısınız. Bu sizin için çok daha doğru olacaktır. Çünkü etrafınızdaki insanların pek güvenli olmadığı aşikardır. Bu nedenle kesinlikle kimseye koşulsuz güvenmeyin ve sürekli gözünüz üzerlerinde olsun.

Rüyada Başı Kapalı Kadın GörmekRüyada başı kapalı kadın görmek, bazen de hayırlı, namuslu, iyi bir eşe yorumlanır. Kendini ve iffetini her daim koruyan bir kadın ile olan evliliğe işarettir. Rüyayı gören kişinin kısa zaman sonra güzel bir düğün ile dünya evine gireceğinin belirtisidir. Evlilik ile beraber iyi bir yaşam ve huzurlu bir aile kurup Mutlu bir beraberlik yaşamanızın işareti olabilir. Saygı ve sevgi ile beraber karşılıklı birbirinizi incitmeden çok güzel bir yuva kuracağınız ve bu mutluluğun hayırlı bir Bebek ile taçlanmasının habercisi olabilir.
]]>
Rüyada Çıplak Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-ciplak-kadin-gormek.html Fri, 16 Nov 2018 22:10:22 +0000 Rüyada  Çıplak Kadın Görmek, genellikle hayra yorulmadığı bilinmektedir. Rüyada çıplak görülen kadın eğer tanınıyor ise kişinin kendi ile alakalı bir tür arınma ya da gizli bir niyetinizin ortaya çıkacağı anlamına g Rüyada  Çıplak Kadın Görmek, genellikle hayra yorulmadığı bilinmektedir. Rüyada çıplak görülen kadın eğer tanınıyor ise kişinin kendi ile alakalı bir tür arınma ya da gizli bir niyetinizin ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca yine rüyasında tanıdık bir kadının çıplak görülmesi aile içerisinde her hangi bir ayrılık durum olacağı ve aile içerisinde sıkıntılar yaşanacağı anlamına da gelmektedir. Aynı zamanda sürekli bahsedilen olumsuz durumların dışında iyi yönde manevi bir değişimde rüya sahibi tarafından olacağı da bahsedilmektedir.  Ayrıca rüyada çıplak kadın görmek çok çeşitli ve değişik konular ve anlamlar içermektedir. 

Görülen çıplak kadın için ortada herhangi bir nefis durumu söz konusu olmamalıdır. Kısaca rüyada cinsel içerik içeren durumun görülen rüyada çok fazla yer kaplamaması gereklidir. Eğer bu bahsetmiş olduğumuz konu içeri rüyada fazla yok ise bu tür rüyalar çok daha derinlikli olarak ele alınmaktadır. Bu tür rüyaların hayra yorulmadığından bahsetmiştir. Bu rüyayı gören ve rüyada görülen kişinin hayatında çok kötü olayların yaşanacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyasında çıplak kadın görenin ailesi ile çeşitli sorunlar yaşayacağı ve aynı şekilde rüyasında gördüğü kişininde ailesi ile bir takım sorunlar yaşayacağı ve anlaşmazlıklar çıkacağı anlamına da gelmektedir. 

Rüyada Çıplak Kadın GörmekGörülen rüyada kişinin çıplak olarak gördüğü kişi yada kişiler, eğer aile ve yakın akrabalarından ise rüyanın asla hayra yorulmadığı anlamındadır. Özellikle rüyasında çıplak gördüğü kadın yaşlı ise bu yaşlı kadının öleceği anlamına gelmektedir. Eğer rüyasında genç bir kadını çıplak gören kişi bu durumda görülen rüyada o gördüğü genç kadının bir takım cesaret ve cüretkar gerektiren bir iş yapacağı yada kalkışacağı ve iş sonunda çevresinde bulunan insanlar tarafından dedikodusu ve bir takım sözler çıkacağı anlamındadır. Yani rüyasında genç bir kadının çıplak görülmesi diğer konularda olduğu gibi çokta korkunç olmadığı anlamı taşımaktadır. Son olarak rüyasında hiç tanımadığı bir kadını çıplak görmesi ise rüya sahibi üzerinden değerlendirilerek yapmak istediği ve ya yapacağı bir işten dolayı aile, akraba ve arkadaşları tarafından onaylanmayacağı ve kabul görmeyeceği  anlamı bulacağına işaret edilmektedir.

Hiç tanımadığı bir kadını çıplak görmesi, yaşanacak olduğunuz yeni bir döneme ve manevi anlamda yenilik, arınma ve değişiklik yaşanacağı anlamı söz konusu edilmektedir. Ayrıca rüya sahibinin gizlediği hislerinin ortaya çıkacağı ve bu hislerin paylaşılacağı anlamına işaret edilmektedir. Rüyada çıplak kadın görmek herhangi bir suç ve töhmet altında kalan kimsenin bu durumdan kurtulacağı kederli, üzüntülü ve sıkıntılı hayatından kurtulacağı ve sevince, feraha ulaşacağı anlamına da gelmektedir.
]]>
Rüyada Erkeğin Kadın Olması https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-erkegin-kadin-olmasi.html Fri, 16 Nov 2018 22:32:59 +0000 Rüyada Erkeğin Kadın Olması, rüya sahibi kişinin hiçbir çaba harcamadan eline geçecek ganimete, herkesin kıskandığı ve imrendiği bir geleceğinin olacağına, sağlıklı bir ömür süreceğine, kendisine duygusal anlamda Rüyada Erkeğin Kadın Olması, rüya sahibi kişinin hiçbir çaba harcamadan eline geçecek ganimete, herkesin kıskandığı ve imrendiği bir geleceğinin olacağına, sağlıklı bir ömür süreceğine, kendisine duygusal anlamda yük olan yabancı bir kimseden sonunda kurtulacağına, ikili ilişkilerinde her şeyin yolunda olduğuna işaret etmektedir. ayrıca, rüya sahibi kişinin iş yaşamında ve aile yaşamında küçümsenmeyecek bir güce kavuşacağına, helal ve bereketli rızık elde edeceğine, iş yaşamında yüksek mertebeye erişerek herkesin gıpta ile baktığı bir kişi olacağına, bu durumdan dolayı çevresinde kendisini sevenler kadar kıskananların ve işlerini bozmaya çalışanların da olacağına işaret etmektedir.  

Rüyada erkeğin kadın olması aynı zamanda, rüya sahibi kişinin iş yaşamında bazı sıkıntılar yaşayacağına, maddi açıdan bazı kayıplar vereceğine, yakınında kendisine iyi davranan bir kimsenin düşmanlığından artık kesin olarak emi olacağına, kedisine zararı dokunan bir amirinin olduğuna ve işleri sebebi ile üzüntü yaşayacağına işaret etmektedir. bunun yanı sıra, başka rüya tabircilerine göre ise bu durum, rüya sahibi kişinin, uzun süredir sıkıntılar yaşadığına ve artık bu sıkıntılarından kurtulup refaha ereceğine, yaptığı yanlışların farkına varacağına ve bu yanlışları tekrar yapmadığı takdirde refah, huzur, bolluk ve bereket dolu sağlıklı günlerin yakın olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Erkeğin Kadın Olması

Rüyada bir erkeğin kadın kılığına girdiğini görmek, rüya sahibi kişinin ticari anlamda yeni atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde başarıyı yakalayıp mertebe olarak yükseleceğine, mal varlığına daha da fazlasını katacağına ve günden güne zenginleşeceğine, başkasının yanında çalışıyor ise terfi alarak istediği mevkide çalışacağına, güven içinde bir yaşam süreceğine işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin işlerinde oldukça başarılı, tuttuğunu koparan bir kişi olduğuna, yakın bir akrabasının çok zengin olduğuna ve kendisine yardım elini uzatacağına, bu tanıdık sayesinde de durumunun daha iyi olacağına, aşk hayatında güzel günlerin kendisini beklediğine, sonunda hak ettiği mutluluğa erişeceğine ve ettiği tüm yeminleri tutacağına işaret etmektedir. 

Rüyada bir erkeğin kadın kılığına girdiğini görmek, bazı rüya tabircilerine göre ise, rüya sahibi kişinin çalıştığı yerde kendisinden üst mevkide olan birisinden bir kötülük göreceğine, iş sebebi ile bazı sıkıntılar yaşayacağına ve üzüntü duyacağına, hoşuna gitmeyecek bir haber ile karşılaşacağına, çevresinde kendisine fenalık yapmak isteyen ama kendini açık etmeyen bir yabancının olduğuna, dostunu düşmanını iyi tanıması ve herkese güvenmemesi gerektiğine, işaret etmektedir. Bunun yanı sıra, rüya sahibi kişinin uzun süre çalışmasının ardından sonunda tüm emeklerinin meyvesini alacağına, sevecen ve iyi kalpli bir akrabasından güzel bir haber alacağına, işlerini yoluna koyarak eski sağlığına yeniden kavuşacağına, işaret etmektedir.  

Rüyada bir erkeğin kadınmış gibi davrandığını görmek ise, rüya sahibi kişinin yakın akrabaları tarafından iftiraya uğrayacağına, bu durumdan dolayı ailesi ile arasının açılacağına, daha sonra ise suçsuz olduğu anlaşılacağına ama ailesi ile arasının düzelmeyeceğine, kendisine yeni bir hayat kurarak başarıları ile o akrabasını alt edeceğine, samimim bir dostundan yardım görmeye, cömertliğe, sağlığa ve kalp gözünün açık olmasına işaret etmektedir. 

]]>
Rüyada Mavi Gözlü Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-mavi-gozlu-kadin-gormek.html Sat, 17 Nov 2018 14:46:41 +0000 Rüyada Mavi Gözlü Kadın Görmek, pek iyiye işaret değildir. Bir kısım rüya tabircileri tarafından rüya alemi içerisinde mavi gözlü kadın gören bir kimsenin başından sıkıntılı işler geçecektir. Şayet bir kimsenin düze Rüyada Mavi Gözlü Kadın Görmek, pek iyiye işaret değildir. Bir kısım rüya tabircileri tarafından rüya alemi içerisinde mavi gözlü kadın gören bir kimsenin başından sıkıntılı işler geçecektir. Şayet bir kimsenin düzenli giden bir işi bulunmakta ise ani gelişen olaylardan kaynaklı olarak işlerinde çöküşler görülür. Bu raya sahibi aile içerisinde yaşayacağı sıkıntılarla baş başa kalacaktır. Çoğunlukla böyle bir rüya gören kimse çevrenin sürekli olarak kendisini ve ailesini anmasından kaynaklı olarak aile hayatında kavgalar ve tartışmalar gözlemlenir. Şayet bu kişi ticaretle uğraşmakta ise ciddi anlamda zararlar elde eder. Eğer sağlıklı ise sağlık problemleri yaşar. Şayet kişi bir kurumda yüksek bir mevki de ise çevresindeki insanlardan kaynaklı olarak zarara uğrayacaktır. 

Rüyada Mavi Gözlü Kadınla Konuşmak, Maddi ve manevi olarak kişi ciddi anlamda yorgunluklar yaşamasına neden olur. Mavi gözlü kadınla rüya da soğuk bir şekilde konuştuğunu gören kimse beklenmedik bir olaya karışır. Bu olay trafik kazası gibi ciddi tehlikeleri yanında getirerek kişinin yaşamanı alt üst etmesine neden olur. Başka bir tabire göre de uzaktan gelecek olumsuz bir habere delalet edilmektedir. Duyulacak bu haber nedeniyle kişi rahatsızlanarak, yaşamında sıkıntılı günler baş gösterir. 

Rüyada Mavi Gözlü Kadın GörmekRüyada Mavi Gözlü Kadınla Ev İçerisinde Bakışmak, Ev ahalisinin başına gelecek sıkıntılara işarettir. Şayet rüya sahibi evinin içerisinde böyle bir özelliğe sahip bayanla uzun uzun göz göze gelmiş ise üçüncü bir kişi tarafından aile yaşantısı darmadağın olur. Bu kimse evli ise eşiyle boşanma eşiğine girecek ciddi kıskançlık sorunları yaşayarak çocuklarının üzülmesine neden olur. Ev içerisinde görülen bu rüya eşler arasındaki güvensizliğe işaret edilmektedir. Sürekli olarak asılsız kıskançlık sorunları ya da geçim problemleriyle karşı karşıya kalınma durumu söz konusudur. Bazı durumlarda eşlerin şiddetli kavgalar nedeni ile can sıkıcı olaylar ile karşı karşıya kalınır. Böylesi bir durumda aile büyükleri araya girerek gerginliği gidermeye çalışır. 

Rüyada mavi gözlü kadın görmek oldukça sıkıntılı bir durumdur. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse şayet bir işe girecekse ince eleyip sık dokumalıdır. Bununla birlikte gelebilecek kaza ve belalara karşı Rabbine sığınmalı, bol bol sadaka çıkartmalıdır. Ayrıca üzerine farz olan ibadetlerini yaparak gelebilecek dertlere karşı ibadetlerini eksiksiz olarak yapmalıdır. 
]]>
Rüyada Kadın Kadına Sevişmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-kadin-kadina-sevismek.html Sun, 18 Nov 2018 14:45:50 +0000 Rüyada kadın kadına sevişmek; Bir çok kişinin değil birine anlatmak kendine bile itiraf edemeyeceği bir takım rüyalardan biridir. Rüyada kadın kadına sevişmek rüya sahibinin dünya nimetlerinden fazlasıyla keyif aldığına iş Rüyada kadın kadına sevişmek; Bir çok kişinin değil birine anlatmak kendine bile itiraf edemeyeceği bir takım rüyalardan biridir. Rüyada kadın kadına sevişmek rüya sahibinin dünya nimetlerinden fazlasıyla keyif aldığına işaret etmektedir. Dünya nimetlerinden oldukça fazla faydalanıp zenginliğine işaret etmektedir. Rüyada kadın kadına sevişmek İş hayatında çeşitli hileler ile mevki atlamaya bol para kazanmaya bu nedenle de düşman edinmeye işaret etmektedir. Rüyalar kişinin bilinç altını yansıttığı düşünülürse bir kadın rüyasında bir başka kadınla seviştiğini görmesi kişinin bir takım sapkın ilişkiler içerisinde olduğunu işaret etmektedir. Ayrıca rüyada kadın kadına sevişmek rüyayı gören kişinin bir takım düşmanları tarafından zarar göreceğine işaret etmektedir. 

Rüyada Kadın Kadına SevişmekRüyada kadın kadına sevişmek Rüyayı gören kişinin gördüğü kadını tanıyıp tanımaması ile de ayrı ayrı yorumlanır. Örneğin rüya sahibi bir kadın hiç tanımadığı bir kadın ile seviştiğini görmesi hiç tanımadığı bir takım yabancılardan zarar göreceğine iflas edeceğine işaret etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin aileden olmayan bir takım kişiler tarafından zarar göreceğine dedikodusu yapıldığına ve işle ilgili bir takım olumsuzluklara neden olacaklarına işaret etmektedir. Bunun dışında bir kadın rüyasında tanıdığı bir kanınla seviştiğini görmesi rüya sahibinin çok yakını olan birinde zarar göreceğine işaret etmektedir. Ayrıca aileden olan veya çok yakın bir arkadaşından maddi olarak zarar göreceğine işaret etmektedir. borç verdiği birinin borcunu ödemeyeceğine işaret etmektedir. Ayrıca çok güvendiği birinin kendisi ile ilgili iyi düşüncelere sahip olmadığını işaret etmektedir.

Rüyada kadın kadına sevişmek İslami bir takım rüya yorumcusuna göre kişinin dünya nimetlerine ve dünya hayatına fazla meyil ettiğine işaret etmektedir. Malının parasının hevesine düştüğüne ve manevi değerleri unuttuğuna işaret etmektedir. Ayrıca malının zekatını vermediği amelinde eksiklikler olduğuna işaret etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin bir takım sapkın ilişkiler içerisinde olduğuna veya kişinin eşini aldattığına işaret etmektedir. Aile büyüklerinin hayır dualarından mahrum olduğuna ve aile büyüklerine karşı sert bir tutumda olduğuna işaret etmektedir. Görülen rüyaların insan yaşantısını göz önünde bulundurarak mesaj içerikli olduğu düşünüldüğünde kişinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiği belirtilmiştir. Bir çok rüya tabiri yapan kişilerin ortak yorumu kadın kadına sevişmek hayır ve olumlu olarak yorumlanmaz. 
]]>
Rüyada Çingene Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-cingene-kadin-gormek.html Sun, 18 Nov 2018 17:19:01 +0000 Rüyada çingene kadın görmek, duygusal külfetli durumda olan akrabadan kendini kurtarmaya, bol talihe, meselelerden arınmış olacağına, kendisini sevenler ile iyi geçinmeye, arzu edilen kuvvet sahibi kişi olmaya, mutluluğa erme Rüyada çingene kadın görmek, duygusal külfetli durumda olan akrabadan kendini kurtarmaya, bol talihe, meselelerden arınmış olacağına, kendisini sevenler ile iyi geçinmeye, arzu edilen kuvvet sahibi kişi olmaya, mutluluğa ermeye, ilişkisinin yolunda olduğuna, bol berekete, cömert tanıdığa, beklentilerin olacağına, gelire gelecek olan fazlalığa yorulmaktadır. Bununla beraber parasal sıkıntıya, çözümü kolay değil bir olayla yüzleşileceğine, sağlığın yitirileceğine, ticaret kapsamında sıkıntılara, ölçüt yitirmeye yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şu şekilde deyim ederler ki: Görülen rüya kaybettikten ardından hayal ettiği ganimete, uğraşlarının bitiminde özlediği itibarlı aşamaya, cefa çektikten ardından umduğu mutluluğa, cefa ile beraber kavuştuğu hünere işarettir. 

Rüyada çingene kadın görmek malın kazançlı duruma gelmesine, eşiyle sohbete, hoş sohbet çocuk kişiye, faizli iş yapacağına, kısa zamanda iyi havadis öğrenmeye, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli bilgiye, dostlarla gülmeye, şöhrete erişileceğine, hayırlı arkadaşa, uzak olmayan bir zamanda alınacak sevinçli havadislere, kısa zamanda öğrenilecek sevinç verici şeyleri öğrenmeye işarettir. Farklı görüşlere yönelik de, hilekar bir insana, fenalığını gizleyen insana, üzücü bir vaziyetle karşı karşıya gelineceğine, anlaşılmaz bir vaziyetle yüzleşileceğine, düşmanından güvenilir olacağına işarettir. 

Rüyada Çingene Kadın GörmekRüyasında çingene kadın görmek: Çeşitli bir açıdan yaklaşan rüya alimleri derler ki; Bu rüya bir kişiden destek alarak ulaşmayı arzu ettiği müjdeye, sıkıntı çekerek kavuştuğu müjdeye, başarısızlık ardından kavuştuğu nimete, kavuşmak istediği getiriye ve musibetle beklediği toplanmış paraya işarettir. 

Rüyada çingene görmek Bu düşü gören çocuk bir erkek ise, beklemediğiniz bir seyahate, ortada yaşta bir kimse ise ücret kaybına işarettir.
Rüyayı gören orta yaşlı ihtiyar biri ise ücret kaybına işaret eder. Bekar bir kadın amaçlı bu rüya güzel bir evliliğe işaret sayılır. Evli bir kadın amaçlı ise saklı sırlar öğreneceğine işarettir. 

Rüyada çingene görme tatsız bir dedikodu ve üstelik iftiradır. 

Çingene görme eğlence ve seyahat ile işaret sayılır. Düşünde bir çingene çergisinde bulunduğunuzu görmeniz, çocuk iseniz yakında bir gönül serüveni geçireceğinize, orta yaşlı iseniz küçük bir geziye çıkacağınıza, ihtiyar bir kimse iseniz evinizde ibadetle yoğun olacağınıza delalet eder. Dul bir bayanın yahut evlenmemiş bir erkeğin düşünde bir çingene görüp konuşması yahut ona fal açtırdığını görmesi, çingenenin rüyada kendisine söylediği falın aynen çıkacağına yahut hiç beklemedikleri bir tesadüf neticesi birisini severek izdivaç edeceklerine işaret sayılır. 

Ibn-i Kesir yorumlarına göre: Rüyada çingene görme havailikle yorumlanır. Düşünde bir çingene karısından lavanta çiçeği aldığını görme, eşinin baştan çıktığına, çingene kızını öptüğünü görme, tanıdığı biri aracılığıyla kıskanıldığına, bir çingene kızını oynattığını görme, biri aracılığıyla baştan çıkarılmaya çalışıldığına delil sayılır.  

Rüyada çingene bayanlar görme, sıkıntı çekerek beklediği refaha, ümitsizlik ardından ele geçirdiği zenginliğe, ticaret amacıyla sıkıntıya, düşmanlığını gizleyen tanıdığa, çok büyük ve mühim değişime, kısa aralıklı gezinti yapmaya, içinde bulunulan beklentilerden kurtulmaya ve bir konuda hüküm vermeye veya yepyeni bir iş amaçlı enerji toplamaya delil sayılır, verdiği sözüne ilişkili olacağına yorulmaktadır. Yenilgi ardından umduğu toplanmış getiriye, işte mevkiye yükseleceğine yorulmaktadır, uzunca devam eden çabaların bitiminde kavuşmak istediği güzel bir geleceğe işarettir.
]]>
Rüyada Falcı Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-falci-kadin-gormek.html Mon, 19 Nov 2018 06:07:47 +0000 Rüyada Falcı Kadın Görmek: Rüyada falcı kadın görmek, rüya sahibi kişinin kendi isteği dışında ailesinden bir birinin ricası üzerine hoşlanmadığı bir kimseye yada birden fazla kimseye bir konuda yardım edeceğine iş Rüyada Falcı Kadın Görmek: Rüyada falcı kadın görmek, rüya sahibi kişinin kendi isteği dışında ailesinden bir birinin ricası üzerine hoşlanmadığı bir kimseye yada birden fazla kimseye bir konuda yardım edeceğine işaret etmektedir. Rüyada falcı kadın görmek genellikle rüya sahibi kişinin bir şeyi istemeyerek yapmasına yorulmaktadır. Rüyada falcı kadın görmek İslami rüya tabirlerinde yazdığına göre, rüya sahibi kişinin etrafında, insanların duyguları ile oynayan, herkesi kandıran, içten pazarlıklı kimselerin olduğuna ve rüya sahibi kişinin bu kimseler ile bir araya geleceğine ve bu kimseler ile bir dostluğa başlayacağına işaret etmektedir.  

Rüyada bir falcı kadına soru sorduğunu görmek, rüya sahibi kişinin çevresinde bulunan birilerine yardım etmek ve bu kimselerle yardımlaşmak isteyeceğine, ancak bu yardımı yapmak istediği kişilerin kendisinden böyle bir iyiliği kabul etmeyeceğinin farkında olduğuna ve bu sebep ile de yardım etmek istediği kişilere içten içe çok kızacağına işaret etmektedir. 

Rüyada falcı kadına soru sorarak fal baktırdığını görmek, bazı rüya tabircilerine göre ise, rüya sahibi kişinin bir konu yada kurduğu bir hayal ile ilgili hüsrana uğrayacağına ve çok fazla hayal kırıklığı yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Falcı Kadın Görmek

Rüyada bir falcı kadına fal baktığını görmek, rüya sahibi kişinin herhangi bir mahkeme ya da davası var ise bunun olumlu olarak sonuçlanmayacağına işaret etmektedir. Ayrıca, kötü dostluklar sonucunda başına gelebilecek kötü olaylara da işaret etmektedir. 

Rüyada bir falcı kadına fal baktırdığını görmek, rüya sahibi kişinin belli bir zaman boyunca sıkıntılar yaşayacağına, çok zor günlerin yakın olduğuna ancak bu zaman geçtikten sonra kendisinin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan rahat bir döneme adım atacağına ve durumunun düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada falcı medyum kadın görmek, rüya sahibi kişinin aşk ilişkisi ile ilgili bir takım sıkıntılar yaşadığına, farklı arayışlar içine gireceğine ve bu durumdan çok mutsuz olduğuna, hiç ummadığı bir kişi tarafından zarar göreceğine ve herkese güvenmemesi gerektiğine işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin bazı kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, hakkında yalan yanlış şeyler söyleneceğine ve her ne kadar istemese de bu söylenenlere sessiz kalamayacağına, bunun sonucunda da haklı iken haksız duruma düşürüleceğine ya da birileri tarafından kandırılacağına ve parasını bu kişilere kaptıracağına işaret etmektedir.

Rüyada falcı kadından duyduklarına üzüldüğünü görmek, rüya sahibi kişinin bir yanlışın eşiğinden son anda döneceğine, evli ise eşi ile arasında incir çekirdeğini doldurmayacak bir sorun sebebi ile ufak bir tartışma yaşayacağına ve bunun sonucunda küs kalacaklarına ancak bu durumun kısa süreli bir durum olduğuna işaret etmektedir. Bunun yanı sıra bu küslüğün büyüyebilme olasılığı da bulunmaktadır. Bu sebep ile de rüya sahibi kişinin önceden tedbirini alması, eşi ile konuşmalarında mümkün olduğu kadar sakin kalmaya çalışması ve tartışmaya yol açabilecek konular hakkında konuşmaması gerekmektedir.

Rüyada fal baktırmak farklı kâhinlerin yorumlarına göre ise, rüya sahibi kişinin ya da varsa çocuğunun bir başarı kazanacağına ve bu başarıyı kazandığı için çevresinde bulunan bazı kötü kalpli kimselerin nazarından korktuğuna, ancak bu durumdan dolayı korkmaması gerektiğine işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin kendisinin de bilmediği bir sırrın ortaya çıkacağına, yakın zamanda bir konu ile ilgili endişelerinin olacağına ve bu endişelerinden ailesine bahsetmemesi gerektiğine, aksi takdirde işlerin daha da sarpa sarabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada falcı kadının evine misafir geldiğini görmek, rüya sahibi kişinin sorunlu bir haftaya gireceğine, moralinin bozulacağına ya da çok üzüleceği bir durum ile karş]]> Rüyada Bebek Emziren Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-bebek-emziren-kadin-gormek.html Mon, 19 Nov 2018 11:59:03 +0000 Rüyada Bebek Emziren Kadın Görmek, bu rüya genellikle bayanlar açısından oldukça hayırlı ve güzel şeylerin olacağını işaret eden rüyalardan birisidir. Rüyasında bebek emziren kadın görmek, rüya sahibinin yaşamış olduğ Rüyada Bebek Emziren Kadın Görmek, bu rüya genellikle bayanlar açısından oldukça hayırlı ve güzel şeylerin olacağını işaret eden rüyalardan birisidir. Rüyasında bebek emziren kadın görmek, rüya sahibinin yaşamış olduğu bütün sıkıntılarından kurtulmasına, eğer herhangi bir hastalık söz konusu ise şifa bulmasına delalet etmektedir. Eğer kadın rüyasında kendi bebeğini emzirdiğini görürse, bebeğinin gününü görmesine, ileri yaşantısında yüksek mevkilere geleceğine hatta kendisini ve ailesini hem maddi hem de manevi olarak kurtaracağı şeklinde tabiri yapılmaktadır. Bu rüyayı gören kişi için çoğunlukla hayatında mutluluk ve huzur bulacağına işaret olunmaktadır. Rüya sahibi, isteklerinin ve dileklerinin kabul olarak yerine geleceğine, arzularının yerine gelmesine ve rahat içinde bir ömür yaşamasına tabiri olunmaktadır. 


Rüyada Bebek Emziren Bir Kadın Görmek, rüya sahibinin yaşamış olduğu gönül ilişkisinin iyi olmasına, zorlanmadan kolaylıkla elde edilmiş olan kazanca, etrafında vefakar olan dostlara, sıkıntılardan kurtularak fakirliğin bitmesine ve sosyal yaşamdaki iç huzura delalet etmektedir. Bazen bu rüya olumsuz olarak da yorumu yapılabilmektedir. Rüyayı gören kişinin istemediği bir olayla karşı karşıya kalmasına, etrafında cahil olan düşmanlara, hoşnut olamayan kötü durumlara düşülmesine ve kötülüklerden emin olacağına işaret etmektedir. Başka tabire göre, çekilen zahmetlerden sonra kavuşulmuş olan temiz rızka, zorluğun ardında ulaşılan kazanca ve iyi olan bir kişiden istenilen toplu para şeklinde tabiri de yapılmaktadır. Rüyasında bir kadının bebek emzirdiğini gören kişi, özellikle ticari kazancı için yapacağı büyük yatırımlara, arkadaşları ile beraber neşe ve keyifli güzel işler yapacağına ve verilen sözlerin arkasında durulacağı yönde yorumu yapılmaktadır. 

Rüyada Bebek Emziren Kadın GörmekRüyasında Bebek Emziren Bir Kadını Görmek, şimdiye kadar istenilen bütün beklentilerin gerçekleşeceğine, büyük makamlara gelemeye ve iş hayatında alınacak güzel terfiye delalet etmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin maddi açıdan kendisine külfet olan bir kişiden uzaklaşmasına, kolaylıkla kazanılmış olan paraya ve hem iyi hem de kötü günde yanında olan arkadaşa tabiri yapılmaktadır. Rüya sahibinin çektiği zorluklardan sonra çok iyi bir hayat sürmesine ve acımasız olan akraba şeklinde tabiri yapılmaktadır. Başka bir alimin yorumuna göre de rüyada bebek emziren kadının görülmesi, rüya sahibinin malının birikmesine, cefadan sonra kazanılan refaha, hayırlı işler ile uğraşmaya rivayet edilir. Diğer bir yoruma göre, rüyayı gören kişinin beklemediği birisinden miras kalacağına veya yüksek olan bir makama getirileceğine rüya delalet olunmaktadır. Hatta rüya sahibinin güler yüzlü olan yeni arkadaşlar ile tanışmasına, gönül rahatlığına ve kolayca kazanılmış olan rızk şeklinde tabiri yapılır. Bu rüyayı gören kişi için hayatında yaşanacak olan güzel gelişmelere, sevinçli haberler almaya ve bol para kazanma şeklinde yorumu yapılmaktadır.
]]>
Rüyada Ağlayan Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-aglayan-kadin-gormek.html Tue, 20 Nov 2018 11:30:15 +0000 Rüyada Ağlayan Kadın Görmek, bu rüyayı gören kişinin hayatına, onu mutlu edecek, maddi ve manevi desteği olcak, onun işlerini kolaylaştıracak bir kadının gireceğine işaret etmektedir. Rüya sahibine hayır getirecek bu kadın, Rüyada Ağlayan Kadın Görmek, bu rüyayı gören kişinin hayatına, onu mutlu edecek, maddi ve manevi desteği olcak, onun işlerini kolaylaştıracak bir kadının gireceğine işaret etmektedir. Rüya sahibine hayır getirecek bu kadın, rüyayı gören kişinin hayatını da belli bir düzene getirecektir.  

Rüyada ağlayan kadın görmek, ayrıca bu rüya, yeni bir dostluğun başlayacağını da simgeler. Bu dost ile hoş zamanlar geçirecek ve onun merhamet duygusuna hayran olacaksınız. Ancak rüyada ağlayan kadın birden gülmeye başlıyor ise bu çevrenizde bir kişinin hastalığına hatta ve hatta eceline delalet eder. Eğer rüyada ağlayan kadın bunun yanında size dert yanıyorsa yakın bir dostunuzun yardıma ihtiyacı olduğu ve sizin de bu problemi onu dinleyerek bu problemi çözeceğinize delalet eder. Rüyadaki kadını eğer siz ağlattıysanız, bir dostunuzu farkında olmadan kırdığınıza ve onun sizde bir özür beklediğine işaret eder.

Rüyada Ağlayan Kadın GörmekRüyada ağlayan kadın görmek, bu rüyayı psikolojik açıdan yorumlarsak rüyayı gören kişinin çok iyi, merhametli, naif bir insan olduğu anlamına ulaşırız. Ayrıca yine bu rüyayı gören kişinin içinde bir ağlama isteği olduğu anlamına da gelir. Bu kişiler genelde her zaman ağlamazlar veya yalnızken ağlarlar. Bu rüyada o insanların içlerini dökememelerinin dışa vurumudur.
]]>
Rüyada Doğum Yapan Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-dogum-yapan-kadin-gormek.html Wed, 21 Nov 2018 04:11:13 +0000 Rüyada Doğum Yapan Kadın Görmek, olumlu ve olumsuz yanları olduğu gibi genel olarak iyi yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kısa bir zamanda güç ve kuvvet sahibi olacağına, beklediği huzura kavuşacağına inanılır. Ayrıca to Rüyada Doğum Yapan Kadın Görmek, olumlu ve olumsuz yanları olduğu gibi genel olarak iyi yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kısa bir zamanda güç ve kuvvet sahibi olacağına, beklediği huzura kavuşacağına inanılır. Ayrıca toplum içinde saygı kazanacağına da yorumlanır. Bununla beraber rüyayı gören kişinin yetenek sahibi bir insan olduğu ve bu yeteneği ortaya çıkararak üne kavuşacağı gibi anlamlara da gelir. Bu da kişinin daha bereketli bir geleceğe sahip olacağı şeklinde yorumlanır. Çoğu zaman da rüyayı gören kişinin uzun zamandır ulaşmak için uğraştığı bir zafere, maddi olarak toplu bir kazanca ve  elde edeceği yüksek bir mevkiye de işaret eder. 

Rüyada görülen doğumun sezeryanla gerçekleşmesi de normal doğum gibi olumlu yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yaşadığı problemlerden kurtulacağı ve uzun süre problem yaşamayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bundan sonra bol bereketli bir hayat yaşayacağına inanılır. Ayrıca rüya sahibinin sevgilisiyle ya da eşiyle olan ilişkisinin daha da iyi olacağına, eğer rüya sahibi bekarsa mutlu bir ilişkiye yelken açacağına da inanılır. Bunun yanı sıra akrabalık ilişkileri olarak etrafında merhametli birçok akrabaya ve tanıdığa sahip olduğu şeklinde bir yorumlama da mümkündür. Rüyayı gören kişinin ilerideki yaşantısında çok daha mutlu ve başarılı bir kişi haline geleceği de düşünülür.Rüyada Doğum Yapan Kadın Görmek 

Rüya olumsuz olarak yorumlandığında rüyayı gören kişinin muhtaç duruma düşeceği gibi bir anlam çıkarmak da mümkündür. Rüyayı gören kişinin sağlığıyla ilgili problemler yaşayacağı, sağlığını kaybedecek konuma gelebileceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin canının sıkılması, maddi olarak zarara ve kayıplara uğraması, kendisini hem maddi hem de manevi açıdan sıkan durumlarla karşı karşıya kalması anlamına gelir. Ayrıca daha sonra yardım alarak itibar gören bir konuma yükselmesi şeklinde de yorumlanabilir. Bu rüyaya hangi açıdan bakılırsa bakılsın kişinin hayatında köklü değişiklikler olacağı ve doğum gibi mucizevi durumlarla karşılaşılacağı söylenebilir.
]]>
Rüyada Kötü Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-kotu-kadin-gormek.html Wed, 21 Nov 2018 09:37:54 +0000 Rüyada kötü kadın görmek: rüya sahibinin huzurlu giden yaşamının bozulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bir çok sorun ile karşılaşacağı ve bu sorunlar yüzünden hayatı değişeceği anlamına gelir. Karş Rüyada kötü kadın görmek: rüya sahibinin huzurlu giden yaşamının bozulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bir çok sorun ile karşılaşacağı ve bu sorunlar yüzünden hayatı değişeceği anlamına gelir. Karşılaştığı sorunlar yüzünden kafasının da karışacağına yorumlanır. Rüyada kötü kadın görmek belayla ve musibetle yorumlanır. Kişinin hayatı boyunca şanssızlıklar yaşayacağına ve eline gelen kısmetlerini başkasına kaptıracağına yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin yolunda giderken birden her şeyin tersine dönüp kötü şeyler olacağı anlamına gelir.

Rüyada kötü kadın olduğunu görmek: rüya sahibinin kötü olaylar ile karşılaşacağına yorumlanır. Karşılaştığı olaylar yüzünden canının sıkılacağına ve moralinin alt üst olacağına yorumlanır. Hayatındaki saadetin bozulacağına yorumlanır. Çevresindeki insanlarla anlaşmazlıklar yaşayacağı ve ayrılıklar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Kötü Kadın GörmekRüyada kötü kadın ile ilişkiye girmek: rüya sahibi için hayra yorumlanmaz. Ailesi içindeki mutluluğun bozulacağı anlamına gelir. Bu durumun iş hayatını da olumsuz etkileyeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin başına kısa zamanda bir çok kötü olay geleceğine yorumlanır. Rüyada kötü kadın ile ilişkiye girmek sıkıntı ve zorlukla yorumlanır.

Rüyada kötü kadın ile konuşmak: rüya sahibinin eşiyle arasının bozulacağına yorumlanır. Eşiyle sorunlar yaşayacağı ve bu sorunlar yüzünden yuvasının dağılabileceği anlamına gelir.

Rüyada kötü kadın ile evlenmek: rüya sahibinin En yakın zamanda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisinin doğru bildiği şeylerin peşinden gitmesinin yanlış olduğu anlamına gelir. Çevresindekilerin uyarılarını dinlemezse ileride pişmanlık yaşayacağına yorumlanır.

]]>
Rüyada Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-kadin-gormek.html Thu, 22 Nov 2018 07:29:42 +0000 Rüyada Kadın Görmek, Dedikodu ve tatsız haberlere, doğru olmayan sözlere, hoşa gitmeyen kötü olaylara ve geldiği gibi giden mala işaret eder. Rüyada görülen kadın güzel ise, bolluk ve berekete, hayırlı olaylar ile karşıla Rüyada Kadın Görmek, Dedikodu ve tatsız haberlere, doğru olmayan sözlere, hoşa gitmeyen kötü olaylara ve geldiği gibi giden mala işaret eder. Rüyada görülen kadın güzel ise, bolluk ve berekete, hayırlı olaylar ile karşılaşmaya, isteklerine kavuşmaya, mutluluk ve murada ermeye delalet eder.

Rüyada kadın görmek, rüya sahibi kadın ise onu çekemeyen ve kötülüğünü isteyen bir düşmanla karşılaşmaya, rüya sahibi erkek ise mal ve dünyalık işler ile tabir edilir.  Bazı tabircilere göre rüyada kadın görmek, kabir ile yorumlanır. Rüyada görülen kadın makyajlı ise iki yüzlülüğe, çocuklu ise, rüya sahibinin yaşayacağı endişe anlamına gelir

Rüyada evine güzel bir kadın geldiğini görmek, hane içinde büyük bir sevinç ve mutluluk yaşamaya, isteklerin gerçekleşeceğine, rahat ve hayırlı günler görmeye işaret eder. Rüyada şişman bir kadın görmek, bolluk ve bereket içinde geçirilecek olan bir yıla, zayıf bir kadın görmek ise kıtlık ve darlık ile geçecek günler ile yorumlanır. Genç bir kadın görmek, rüya sahibinin dünyalık işlerini düzelteceğine, bulunduğu durumdan kurtulup feraha çıkacağına, kötü giden işlerinin yoluna gireceğine ve uzun zamandır beklediği emek verdiği bazı şeylerin artık meyvesini yiyeceği anlamına gelir.

Rüyada Kadın GörmekRüyada yaşlı kadın görmek, rüya sahibinin yapacağı iyiliklere, yeni karşılığını kişilere yardımda bulunmaya ve bu nedenle birçok hayır duası almaya, ahireti kazandıracak işlerle uğraşmaya, bazen de tam ümidin kesildiği anda çok istenilen bir şeyin gerçekleşmesine alamet eder. Rüyada bir kadının kendine bir şeyler verdiğini görmek, dünya işleri ile meşgul olunacağına, kadın güzel ve ziynetli ise, zengin olmaya, kadın çirkin ise, yoksulluk ve fakirlik görmeye delalet eder.

Rüyada hiç tanımadığı bir kadın görmek, rüya sahibinin elinden çıkacak olan mal ve bazı eşyalara, bu nedenle yaşanacak birtakım sıkıntılara, ancak daha sonra elde edilecek daha çok mal ve paraya ile yorumlanır. Rüyada bir kadını öldürüldüğünü görmek, iş hayatında yaşanacak olan sıkıntılara ve bu nedenle maddi durumunun bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada birçok kadının kendine geldiğini görmek, kısmet ve şansa, iş hayatında yaşanacak olan olumlu gelişmelere, kademe atlamaya ve söz sahibi olup hükmetmek anlamına gelir. Rüyada buğday benizli bir kadın görmek, bazı tabirlere göre rüyada görülen kadınların içinde en hayırlısı buğday benizli kadındır. Muhabbet ve neşe, keyiflenme, keyif alınacak işlerle meşgul olma, zevk ve sefa anlamına gelir.
Rüyada asık suratlı kadın görmek, aniden çıkacak engeller nedeniyle isteklerin gerçekleşeceğine ve güzel giden işlerin bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada hamile kadın görmek, yaşanacak olan sevince, müjdeli haberler almaya ve rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan olumlu gelişmeler ile tabir edilir. Uzun saçlı kadın görmek, mutluluk ve huzura, uzun ve sağlıklı geçecek hayata, kısa saçlı kadın ise, kısa sürecek mutluluğa işaret eder. Rüyada kızıl saçlı kadın, şansa, esmer kadın ise, yaşanacak ufak hastalıklara, saçı örgülü kadın görmek ise eğlence ve lükse düşkün yaşanacak bir hayat anlamına gelir. Rüyada bir kadını kucağına aldığını görmek, yaşanacak olan tartışmalara gerginlik ve strese işaret eder.

Rüyada çıplak kadın görmek, dünyalık işlerle uğraşmaya ve boş arzular peşinde koşmaya, rüyada kadınla cinsel ilişkide bulunduğunu görmek, zevk ve sefa içinde yaşanacak bir hayata delalettir. Rüyada bir kadını öptüğünü görmek, rüya sahibinin aile büyüklerine karşı çıkıp sözlerini dinlemeyeceğine ve bu nedenle yapacağı yanlışlar ile tabir edilir. 

Rüyada bir erkeğin kendi hanımının yanında bir başka erkek görmesi, hanımının bahtının açılacağına ve zenginlik ve bolluk içinde yaşanacak olan hayata delalet eder. Bir kadının rüyasında kocasını bir başka kadınla gör]]> Rüyada Beyaz Elbiseli Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-beyaz-elbiseli-kadin-gormek.html Fri, 23 Nov 2018 07:09:40 +0000 Rüyada Beyaz Elbiseli Kadın Görmek, Verilen sözlere bağlı kalmaya, kendisine maddi ve manevi yükü olan yakınlarından kendini kurtarmaya, tatlı dili ile öğüt veren yaşlı insanlar ile karşılaşmaya, hüner ve marifetli bir ins Rüyada Beyaz Elbiseli Kadın Görmek, Verilen sözlere bağlı kalmaya, kendisine maddi ve manevi yükü olan yakınlarından kendini kurtarmaya, tatlı dili ile öğüt veren yaşlı insanlar ile karşılaşmaya, hüner ve marifetli bir insana, iş hayatında yaşanacak olan olumlu gelişmelere, zenginlik ve bol şansla, özlemle beklenen bir takım sıkıntılara katlanıp hayal edilen güzel bir geleceğe kavuşmaya, sevilen insanlar ile beraber yaşanacak olan güzel günlere, herkesin imrendiği ve takdir ettiği yüksek mertebelere ulaşmaya işaret eder.
Bazı tabircilere göre ise rüyada beyaz elbiseli kadın görmek, kötü ve sevimsiz olaylarla karşılaşmaya, kötü ve kıskanç bir kişi tarafından zarar görmeye, bir tanıdıktan görülecek olan düşmanlığa ve iyi niyetli görünen fesat dost ile tabir edilir.

Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek, rüya sahibini iş ve sosyal hayatında yapacak olduğu yeniliklere, alacağı yeni kararlar sayesinde önüne serilecek olan güzel seçeneklere ve sağlıklı ve uzun bir ömür geçirmeye yorumlanır. Rüyada beyaz elbiseli kadın görmek aynı zamanda rüya sahibi erkek ise temiz ve saf duygular beslediği ve hayran olduğu bir kadına açılıp duygularını anlatacağı anlamına gelir.

Rüyada beyaz elbiseli bir kadının kendisine bir hediye verdiğini görmek, rüya sahibinin verdiği emekler sayesinde ve uzun yıllar boyunca çalışıp elde edeceği şöhrete ve hiç haram bulunmayan temiz ve helal para ve mala delalet eder.

Rüyada beyaz elbiseli bir kadına bir hediye verdiğini görmek, uzun yıllar boyunca beklenip yolu gözlenen veya uzun zamandır kötü durumda olup hastalık çeken birinden alınacak olan hayırlı ve müjdeli haberlere ve bu haberler sayesinde yaşanacak olan neşe ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada evine beyaz elbiseli bir kadın geldiğini görmek, evde eğer hasta birisi varsa şifa bulacağına, hastalık sahibi olan biri yok ise sağlıklı ve tertemiz yaşanacak ömre, hani gelecek olan saf ve iyi niyetli bir misafire ve bu misafir tarafından görülecek olan yardım ve iyilikler ile tabir edilir.

Rüyada Beyaz Elbiseli Kadın GörmekRüyada beyaz elbiseli bir kadının kendisine beyaz elbise verdiğini ve onu giydiğini görmek, eğer rüya sahibi bekarsa hayırlı bir eş bulup mutlu olup herkesin imreneceği bir hayat yaşayacağına ve bu nedenle ailesinin yaşayacağı  büyük sevince, rüya sahibi eğer evli ise yakın zamanda hayırlı bir evlat sahibi olacağına ve evde yaşanacak huzur ve neşeye işaret eder.

Rüyada beyaz elbiseli kadının kendisine bir çocuk getirdiğini görmek, rüya sahibinin yaşadığı yenilgilerden sonra ulaşacağı zaferlere, ticari kazancın yükseleceğine, hayırlı olaylar ile karşılaşmaya, çekilen zahmetlerin karşılığının alınacağına, hayali kurulan rahatla ulaşmaya, büyük mertebelere yükselip saygınlık kazanmaya ve bu nedenle kıskanılmaya ve zevk ve sefa ile yaşanacak bir hayat ile yorumlanır.

Rüyada beyaz elbiseli bir kadın ile sohbet ettiğini görmek, rüya sahibinin yaşamış olduğu sıkıntıları yakın bir dostuna anlatıp ondan alacağı destek ile aydınlığa çıkacağına, bu nedenle duyulacak olan minnete, çekilen cefanın son bulacağına, çok daha iyi bir hayata kavuşmaya ve feraha çıkmak anlamına gelir.

Rüyada beyaz elbiseli bir kadın ile kavga ettiğini görmek, rüya sahibinin yakın çevresinden oldukça temiz ve iyi niyetli birinin kalbini kıracağına, üzücü bir durumla karşılaşmaya, sıkıntılı duruma düşmeye, yapılacak olan yanlış ve hatalara ve bu nedenle yaşanacak pişmanlıklara alamet eder. 

Rüyada beyaz elbiseli bir kadının kendisine yazma yada eşarp verdiğini görmek, rüya sahibinin hayatında olacak birtakım değişikliklere, dünya işlerinden sıkılıp maneviyatta yönelmeye, yapılacak iyiliklere, birçok hayır işinde bulunup dua almaya ve]]> Rüyada Şişman Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-sisman-kadin-gormek.html Fri, 23 Nov 2018 21:18:04 +0000 Rüyada Şişman Kadın Görmek, Kısa zamanda kavuşulacak olan büyük mal ve paralara, zenginliğe, yapılan işler ile birçok kişi tarafından takdir edilmeye, hayırlı kısmetler ile karşılaşmaya ve hayırlı bir eş ile dünya evi Rüyada Şişman Kadın Görmek, Kısa zamanda kavuşulacak olan büyük mal ve paralara, zenginliğe, yapılan işler ile birçok kişi tarafından takdir edilmeye, hayırlı kısmetler ile karşılaşmaya ve hayırlı bir eş ile dünya evine girileceğine işaret eder.

Rüyada şişman kadın görmek, rüya sahibinin yaptığı her işin birçok kişi tarafından beğenilip destek göreceğine, yaşanan sorunların hiç umulmayan bir anda çözüme kavuşacağına, bolluk ve berekete, bol şansa, hayırlı haberler almaya ve yaşanacak olan uzun ve dolu dolu bir hayat anlamına gelir.

Bazı tabircilere göre bu rüya, yapılan işlerin selamete kavuşacağına, rüya sahibinin yaptığı hataların çevresinde bulunan ve kendisini çok seven kişiler sayesinde telafi edileceğine, sosyal ve iş hayatında çok güzel günler yaşamaya, alınacak olan yeni tekliflere ve bu teklifler ile hayatın olumlu anlamda değişeceğine, problemlerin çözülüp rahata kavuşmaya ve rüya sahibinin hayatı boyunca sürecek huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada şişman bir kadınla sohbet ettiğini görmek rüya sahibinin uzun zamandır yapmak istediği ancak cesaret edemediği işlere başlayacağına ve bu işlerin sayesinde Hayırlı kazançlar elde edeceğini Bu sayede Hani de yaşanacak bolluk ve bereket dolu günlere delalet eder.

Rüyada Şişman Kadın GörmekRüyada zayıf bir kadının şişmanladığını görmek, çekilen sıkıntıların son bulacağına, darlıktan bolluğa çıkmaya, hayal edilen ancak bir türlü elde edilemeyen kısmetlere en yakın zamanda sahip olmaya, karanlıktan aydınlığa çıkmaya, çekilen birçok sıkıntı ve streslerden sonra yaşanacak olan sorunsuz ve kedersiz bir hayat ile tabir edilir.

Rüyada şişman bir kadınla tartıştığını görmek, rüya sahibinin yakın çevresinden çok sevdiği ve çok iyi bir dost olduğu biri ile yaşayacağı ufak münakaşalara, istemeyerek yapacağı haksızlık ve kötülükler sonucunda bu kişiden helallik isteyeceği ve bu sayede rahatlayıp eskisinden çok daha iyi bir dostluk kuracağı ve bol muhabbetli günler geçirileceği anlamına gelir. Rüyada şişman bir kadının ağladığını görmek, rüya sahibinin başarılarını artıracağı, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağı, kendisini geliştirerek yeni ve bol kazançlı işlerle atılacağı, hayatını düzene sokacak girişimlerde bulunmaya ve kötü günleri geride bırakıp çok daha iyi ve mutlu günler görmeye alamet eder. 

Rüyada şişman bir kadını öptüğünü görmek, rüya sahibinin yakın çevresinde bulunan iyi niyetli insanlardan duyacağı müjdeli haberlere ve bu haber ile yaşanacak olan sevince, karşısına çıkacak olan iyi fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmeye ve dost ve akrabalar sayesinde elde edilecek olan ufak paraya işaret eder.

Rüyada şişman bir kadının evine geldiğini görmek, hanede yaşanacak olan bolluk ve berekete, haneye gelecek olan misafirlere ve misafirlerin iyi ağırlanacağına, bol şans ve zenginliğe ve isteklerin gerçekleşmesine işaret eder. Rüyada şişman bir kadından hediye aldığını görmek, rüya sahibinin eline geçecek olan büyük bir fırsatı değerlendirip bulunduğu durumdan kurtulacağına, kademe atlamaya, saygınlık kazanmaya ve iyilik görmeye delalet eder.
]]>
Rüyada Kadın Memesi Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-kadin-memesi-gormek.html Sat, 24 Nov 2018 17:05:29 +0000 Rüyada Kadın Memesi Görmek,Rüyasında kadın memesi gören kişinin iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına, işin de terfi alacağına, işsiz ise hayırlı ve bol kazancı olan bir işe gireceğine, elde ettiği kazancı hayır Rüyada Kadın Memesi Görmek,Rüyasında kadın memesi gören kişinin iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına, işin de terfi alacağına, işsiz ise hayırlı ve bol kazancı olan bir işe gireceğine, elde ettiği kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, girdiği bu iş sayesinde hayatında bir takım  güzel değişiklikler yaşayacağına,  işe girdikten sonra kazandığı kazancı ile mağdur olan kişilere yardım edeceğine yardım ettiği kişilerden de hayırlı dualar alacağına işaret eder. Bazı alimlere göre ise rüyada kadın memesi görün kişinin kalben değişeceğine ve Allah yoluna gideceğine, bütün işlerinde hak gözeten kişi olacağına, yardımları sayesinde Allah katın da mevkisinin yükseleceğine, Allah'ın sevgili kulları arasında olacağına, başındaki kötülüklerden kurtulacağına ve başına gelebilecek kötülüklerden korunacağına şeklinde yorumlanmaktadır. 

Bir başka alime göre rüya da kadın memesi gören kişinim yakın bir zamanda iyi bir dost edineceğine ve bu dostunun sayesinde bazı sıkıntılarının azalacağına dostunun desteği sayesinde ferahlayacağını, her türlü derdini rahatlıkla paylaşacağına işaret eder. Ayrıca kazandığı bu dostunun kendisine hem maddi hem de manevi faydasının dokunacağına rivayet eder. 

Rüyada Kadın Memesi Emdiğini Görmek, Rüya sahibinin  çok yakın bir zamanda hayatını değiştirecek bir karar alacağına ve bu kararında iş hayatı ile ilgili olacağına karar sayesinde bütün hayatının değişeceğine, bütün sorunlarından kurtulacağına, iş ile ilgili aldığı karar sayesinde hayırlı işlere imza atacağına büyük başarılar elde edeceğine elde ettiği başarılar sayesinde etrafındaki kişilerin takdirini kazanacağına, elde ettiği kazanç ile mal mülk sahibi olacağına, maddi olarak rahatlayacağına, borçlarından kurtulacağına, rahat ferah hayırlı bir geleceği olacağına alamet eder. 

Rüyada Kadın Memesi GörmekRüyada Kadın Memesi Ellediğini Görmek, Rüya sahibinin iş hayatında karşılaştığı tecrübeli kişinin yardımlarıyla ve onun tecrübesinin sayesinde başarılı bir işe imza atacağına, tecrübeli kişinin fikirleri sayesinde mevki olarak yükseleceğine ve patronunun takdirini kazanacağına işaret eder. Ayrıca bu kişi sayesinde iş dünyasında tanınan biri olacağına şanının artacağına, yeni bir iş için çalışmalara başlayacağına fakat bu işe girip girmeme konusunda kararsızlık yaşayacağına rivayet eder. 

Rüyada Kadın Memesini Yaladığını Görmek, Rüya sahibinin uzun zamandır haber beklediği işi ile ilgili olumlu bir cevap geleceğine ve bu haber işe birlikte çok sevineceğine, başlayacağı iş sayesinde hayatının değişeceğine, sıkıntılı ve zorlu günlerden kurtulacağına, yeni işinde  yeni bir karşı cinsle taşınacağına ve bu kişiyi hayatına dair  edeceğine rivayet eder. 

Rüyada Kadın Memesinde Süt Görmek, Rüyada kadın memesinde süt olduğunu görmek sağlıklı olmayan kız çocuğuna rivayet eder.  Bu kız çocuğu için zor günlerin başlayacağına ve ailesinin destek olmasına gerektiğine rivayet eder. Bazı alimlere göre memede süt aktığını görmek ise rüya sahibinin yakının da bulunan yaşlı erkeğin zora düşeceğine ve maddi olarak bu zorluktan kurtulmak için yakınlarının desteğine ihtiyaç duyacağına rivayet eder. 
]]>
Rüyada Yaşlı Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-yasli-kadin-gormek.html Sun, 25 Nov 2018 13:00:24 +0000 Rüyada Yaşlı Kadın Görmek, bu rüyayı görmek genellikle üzüntü ve kedere işaret eder. Rüyayı gören kişi, gerçek hayatta birçok sorun ve üzüntü ile karşılaşacaktır. Yine rüyada yaşlı bir kadın ile konuşmak, rüyayı Rüyada Yaşlı Kadın Görmek, bu rüyayı görmek genellikle üzüntü ve kedere işaret eder. Rüyayı gören kişi, gerçek hayatta birçok sorun ve üzüntü ile karşılaşacaktır. Yine rüyada yaşlı bir kadın ile konuşmak, rüyayı gören kişinin başından istemediği büyük bir olay geçecek, kişi bu olaydan çok utanacak ve dostlarının yüzüne bakamayacak hale geleceğine işaret eder.

Rüyada yaşlı kadın görmek, bu rüya acizliğe ve düşkünlüğe işarettir. Yaşlı kadın kimi zaman ahirete kimi zaman üzüntüye kimi zamanda gebeliğe işarettir. Eğer rüyada yaşlı kadın susamış ise bu kıtlığa delalet eder. Eğer kadın bir çocuğa dönüşürse kıtlık sona erecektir. Ayrıca rüyada yaşlı ve çirkin kadın görmek savaş ve belanın biteceğinin habercisidir.

Rüyada yaşlı kadın görmek, rüyada yaşlı kadın ile bir şeyler alınıp veriliyor ise bu kişinin dünya ile uğraştığı anlamına gelir. Eğer bir kadın kendini rüyada yaşlanmış görürse bu rüya, o kadının dünyada halinin iyi olduğuna işaret eder.

Rüyada Yaşlı Kadın GörmekRüyada yaşlı kadın görmek, eğer rüya gören kişi rüyasında yaşlı kadın görüp bu kadını öldürüyor ise bu rüya, gören kişinin sıkıntılarından kurtulacağına ve hayatını düzene sokacağına işaret eder. Eğer yaşlı kadını rüya sahibi dövüyorsa buda kişinin rakipleri ile kıran kırana bir mücadeleye gireceğine delalet eder. Rüyada kişi kendini yaşlanmış görmüş ise, bu rüyayı gören kişinin kötü kişiliğini terk edeceği ve hatalarını düzeleceği anlamına gelir.
]]>
Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-kadin-cinsel-organi-gormek.html Sun, 25 Nov 2018 19:42:39 +0000 Rüyada Kadın cinsel organı görmek, Mal mülk ve çok yakın zamanda ele geçecek olan para ile yorumlanmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin yakın zamanda bütün sıkıntılarından kurtulacağına, toplum içinde itibarının artacağına Rüyada Kadın cinsel organı görmek, Mal mülk ve çok yakın zamanda ele geçecek olan para ile yorumlanmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin yakın zamanda bütün sıkıntılarından kurtulacağına, toplum içinde itibarının artacağına, istediklerinin gerçek olacağına rüya sahibi bekarsa en kısa zamanda çok hayırlı bir evlilik yapacağına işaret olarak sayılmaktadır.  

Rüyada kadın cinsel organı görmek her zaman hayra işaret olarak yorulmalıdır. fakat rüyanın anlamı görüş şekillerine göre değişmektedir. Görülen kadın cinsel organı pis ise hiç beklemediği yerden üzücü bir haber alacağına bazı yorumculara göre ölüm haberi alınacağına, etrafında menfaatine düşkün insanlar olduğuna dair rivayetler de vardır. 

Rüya sahibinin tanıdığı bir kadının cinsel organını görmesi o kişiden iyilik görüleceğine, cinsel organdan kan geldiğini görmek, adet halinde iken eşiyle cinsel birliktelik yaşayacağına, Kadın cinsel organından yılan çıktığını görmek, çocuklarının kendisine düşman kesileceğine ailede geçimsizliğe, kadın cinsel organından su geldiğini görmek, çok hayırlı çocuklara sahip olacağına işaret olarak sayılır. 

Rüyada Kadın Cinsel Organı GörmekRüyada kadın cinsel organını temizlediğini görmek, hayatında yeni bir sayfa açacağına, günahlarından kurtulmaya, bundan sonraki hayatında hayır işleri ile uğraşacağına, rüyada kadın cinsel organına dokunduğunu görmek, hiç ummadığı anda birinden destek alacağına iş kuracağına parasal anlamda rahata kavuşacağına işarettir. Bazı yorumculara göre rüyada kadın cinsel organı görmek söylediği sözler ve yaptıkları yüzünden çok pişmanlık duyacağına bu yüzden üzüntülü ve sıkıntılı günler yaşayacağına işaret sayılmaktadır. Rüyayı ne kadar rüya kötü olursa olsun hayra yormak gerekir. Rüyayı gören kişi sabah uyandığında mutlu bir şekilde uyanıyorsa çok yakın zamanda duyacağı müjdeli olayların habercisi olarak da yorumlamak gerekir.

]]>
Rüyada Namaz Kılan Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-namaz-kilan-kadin-gormek.html Mon, 26 Nov 2018 02:02:31 +0000 Rüyada Namaz Kılan Kadın Görmek, Rüyalar, mevcut bilimsel çalışmalar ile açıklanamayacak kadar karmaşık beyin ve sinir sistemi üretimleridir. Bazı rüyalar gün içinde yaşanan olaylar ile ilgili olurken, bazı rüyalarda Rüyada Namaz Kılan Kadın Görmek, Rüyalar, mevcut bilimsel çalışmalar ile açıklanamayacak kadar karmaşık beyin ve sinir sistemi üretimleridir. Bazı rüyalar gün içinde yaşanan olaylar ile ilgili olurken, bazı rüyalarda ertesi gün veya bir kaç gün sonra ortaya çıkabilen rüya ile benzer olayları konu alır. Rüyada görülen namaz kılan kadın bir kaç şekilde yorumlanır. Rüya görülmeden önce ki gün yaşanan bir olayda namaz kılan kadın veya kadınlar dikkat çekmiş ise rüyada görülmesi mümkündür. 

Kıbleye doğru namaz kılan kadın görmek, namusuna düşkün, haramdan uzak duran kadın anlamı taşır. Gece abdest alınarak iki rekat namaz kılıp sağ yana yatıldığında (istiare) böyle bir rüya görülür ise bekar iseniz, düşündüğünüz bayanın temiz, namuslu olduğunun işareti olarak yorumlanır. Rüyada namaz kılan kadının güzel bir ortamda üzeri ve seccadesi temiz olarak görülürse hastalıklardan kurtulacağınıza, maddi manevi sıkıntıları kısa zamanda aşacağınıza işarettir. Namaz kılan kadın erkek tarafından görüldüğünde temiz ve namuslu bir eşle evleneceğiniz anlamına gelir. Kadının kıldığı namazın eksik ve yanlış olduğu görülürse kadının çocuk ve eşlerine karşı sorumluluklarını yerine getirmediğine yorumlanır, eğer eksik namaz kılan kadının çocukları varsa, çocuklar yaramaz ve huysuz olurlar.

Rüyada Namaz Kılan Kadın GörmekRüyada namaz kılan kadın genel anlam da iyi şeyler olacaktır şeklinde yorumlanabilir. Rüyada namaz kılan kadın ile evlenildiğinde hayat boyu mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunabilir. Dolayısı ile doğacak  çocuklarında mutlu bir hayat süreceği anlamı taşır. Bununla birlikte sevinç, mutluluk ve huzurlu bir gelecek yaşanacağının habercisi olup, bu haberlerin sağlık, iyilik ve güzellik haberi olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin şükrederek yaşayacağı sağlıklı bir ömrünün olacağı, kurtulamayacağı bir sorununun kendisini bulmayacağına delalet eder. Sağlık yönünden değerlendirildiğinde ise kötü bir hastalığın başına gelmeyeceği ve bu hastalıklar başına gelir ise kısa zaman da kurtulacağı anlamına gelir.
]]> Rüyada Zenci Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-zenci-kadin-gormek.html Mon, 26 Nov 2018 17:35:23 +0000 Rüyada zenci kadın görmek, yaşanacak önemli değişimleri ve çeşitli yerlerde bulunacak olmaya işaret eder. Çocuk bireyler amaçlı başka ülkelere gitme ve yaşama imkanı elde etmeye, bekar kadınlar amaçlı de çok fazla ani Rüyada zenci kadın görmek, yaşanacak önemli değişimleri ve çeşitli yerlerde bulunacak olmaya işaret eder. Çocuk bireyler amaçlı başka ülkelere gitme ve yaşama imkanı elde etmeye, bekar kadınlar amaçlı de çok fazla ani alınacak bir evlenme kararına, ilerlemiş yaştaki kimseler amaçlı aktif hareket eden ve keyifli geçecek bir döneme işaret sayılır. Zenci kadına rastlamak yepyeni arkadaşlıklar edinileceğine, çeşitli hobiler ve alışkanlıkların gelişeceğine de işaret sayılır. Yurt dışından gelebilecek mühim bir bilgi halinde de yorumlanan rüya, evliler içinde konut değişikliğine işaret sayılır. 

Rüyada Zenci Kadına Rastlamak: Harika bir geleceğe, ticari faizi yüksek işler yapmaya, keyifli bir hayat yaşayacağına, yüksek mevkilere ulaşacağına, üne kavuşmaya, uslu kalacağına, emniyetteki mertebeye, bonkör bir insana, külfetsiz ele geçirilen zenginliğe, kabiliyet sahibi bir kişiye işaret sayılmaktadır. Bunlarla beraber düşmanlığını gizleyen amire, ticarette başarısızlığa, korkuya, anlaşılmaz bir sorunla yüz yüze gelineceğine işaret sayılır. Bu rüyaya ek olarak pozitif yaklaşan yorumcular: Bu rüya verdiği uğraşların bitiminde umduğu hayra, ümitsizlik ardından eriştiği yüksek mertebeye, kaybetme ardından gözlediği ticari getiriye, cefa çekme ardından hasret duyduğu toplanmış mala delalettir. 

Rüyada Zenci Kadın Görmenin Ruhsal Tabiri: Özentiyle yaşanılan bir yaşama, çok meraklı bir kişiliğe ve birçok kez heyecan veren bir yaşama sahip olma isteğine işaret eder. Zenci kadın bununla beraber bireyin kendisini çok fazla önemsediği ve başkalarında bir çok kez hatalar bulduğunu, egosunun yüksekliği sebebi ile her an kavgaya açık biri olarak tanındığına da işaret sayılır. Ruhsal olarak geçmiş zamanda kişiye çok fazla zahmet veren bir bayanın da rüyada sembolize olmuş halidir. 

Rüyada Zenci Kadın GörmekRüyada zenciye rastlamak: Meşakkatle geçer vaziyette olan bir yaşama işaret sayılır. Rüya sahibi amaçlı bazen yoksulluk, bazen zahmet, bazen kocaman ve içinden çıkılmayan karmakarışık hale dönmüş sıkıntılar, bazen rahatsızlık bazen de felaket ve kayıplar halinde meydana çıkacak zorluklar halinde işaret sayılır. Düşünde zenci gören kimse bazen kendisini hayattan bıktıracak civarı yüklü problemlerle karşın karşıya kalacak, borçları boyunu aşacaktır. 

Rüyada zenci kişilere rastlamak: Farklı biçimlerde de işaret sayılır. Rüyada kalabalık bir zenci topluluğu rastlamak herkesi ilgilendiren genel bir konu olarak değerlendirilir, bazen de rüya sahibi amaçlı harika gelişmeler olarak tabir edilebilmektedir. Bazen de baht ve nasip manasına geldiği söylenir. 

Rüyada Zenci Adama Rastlamak: Güzel bir rüya olarak değerlendirilir. Rüyayı gören bireyin yaşamının pozitif istikamette değişmesine ve harika haberler duymasına işaret sayılır. 

Rüyada Zenci Erkek Çocuk Görme: Rüya sahibinin etrafından yarar göreceği halinde anlam edilir. Rüya sahibinin zor bir süre geçireceği, zor zamanda dostlarının hemen imdada yetişeceğini işaret eder. İyi ve harika kimseler manasına da gelmektedir. 

Rüyada Zenci Çocuk Doğurma: kimse zor günler geçirecek demektir. Rüya sahibinin içerisine düşeceği ve bunalmasına sebep olacak zor günler yaşayacağı manasına gelmektedir. 

Rüyada Zenci Kadın Rastlama: Rüya sahibinin bir dedikodunun muhatabı olmak zorunda kalacağına işaret eder. Rüya tabirlerine göre iftiraya uğramaya da işaret sayılır. 

Rüyada Zenci Sevgili Görme: ihtilaf, sorun, kaos ve dövüş halinde işaret sayılır. Rüya sahibinin bu şekilde bir ortamda bulunup karmaşanın içerisinde kalacağına ya da şahsi olarak karşın tarafla bu şekilde bir vaziyette birebir muhatap olmak zorunda kalacağına yorumlanır.
]]>
Rüyada Evli Kadının Gelinlik Giymesi https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-evli-kadinin-gelinlik-giymesi.html Tue, 27 Nov 2018 08:32:04 +0000 Rüyada evli kadının gelinlik giymesi, çoğunlukla hayra yorumlanır. Gelinlik bereket ve huzurun mutluluğun ve sağlığın işaretidir. Rüyasında sıkıntı bir bayanın gelinlik giymesi sıkıntılarından kurtulacağına yaşamında Rüyada evli kadının gelinlik giymesi, çoğunlukla hayra yorumlanır. Gelinlik bereket ve huzurun mutluluğun ve sağlığın işaretidir. Rüyasında sıkıntı bir bayanın gelinlik giymesi sıkıntılarından kurtulacağına yaşamında yeni bir dönemin başlayacağına işaret eder. Bu güne kadar yaşanılan sıkıntıların atlatılacağı artık çok daha huzurlu ve mutlu günler yaşayacağına maddi ve manevi tüm huzursuzlukların kısa süre de giderileceğine ve hayallerindeki gibi çok mutlu olacağına işaret eder. Yaşamak istediği her şeyi yaşayarak huzurlu günler geçirecektir. Gerek eşi gerek ailesi ile arasındaki huzursuzlukları çözerek çok güzel günler yaşayacaktır. Yaşadığı maddi sıkıntıların bittiği ve her anlamda rahata kavuşacağı günler gelmiş demektir. Rüya da evli kadının gelinlik giymesi kimi zaman da dilediği bir dileğin gerçekleşecek olmasına işaret eder. Dilediği dileğin hakkında hayırlı olmasına işarettir. Eğer istiareye yatarak bu rüyayı gördüyse bir bayan dileğinin ve isteğinin hayırlı olacağını ve kısa Zaman'da gerçekleşeceğini gösterir. Bir hastalığı olan bir kadın böyle bir rüya görürse hastalığından kurtularak şifa bulur ve eski sağlığına kavuşur. Kimi zaman da evli bir kadının rüya da gelinlik giymesi hamile kalacağına ve sağlıklı bir bebeğinin olacağına işaret eder. Bu Bebek onların yaşam sevinci ve hayata bağlılıkları konusunda onlara çok daha iyi gelecektir. Gelinlik sağlıklı ve güzel bir hamilelik geçirmeye ve bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almaya işaret eder. Sıkıntılarınızın üstesinden gelecek ve çok güzel günler yaşayacağınız bir döneme gireceksiniz. 

Rüyada Evli Kadının Gelinlik GiymesiRüyada evli kadının gelinlik giymesi, hayra yorulur. Tabi bu gelinliğin temiz ve tertipli olmasıyla da ilgilidir. Gelinlik giymek ne kadar hayırlı ve güzel bir yaşama yorumlansa da gelinlik yırtık ya da kirli ise bu durum değişebilir. Yırtık gelinlik kişinin hayatında bazı olumsuzlukların yaşanacağına işaret edebilir. Evli bir kadının rüyasında yırtılmış eskimiş bir gelinlik giymesi kişinin yaşamında bazı rahatsızlıkların yaşanmasına sebep olabilir. Bu durum bir hastalık, maddi kayıp ya da işsizlik olabilir. Hayatında bazı olumsuzlukların baş göstermesine işaret edebilir. Ya da kişinin eşi ile arasında bazı tartışmaların sorunların ortaya çıkması olarak yorumlanır. Fakat bu durumlar geçicidir. Siz sabırlı bir şekilde her şeyin düzelmesini beklemeli ve biraz daha alttan almanız gerekir. Kısa süre de tüm sıkıntılarınızı atlatabilmek için planlı bir şekilde davranmalı ve kendinizi üzmemeye çalışmalısınız. 
]]>
Rüyada Kadın Cesedi Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-kadin-cesedi-gormek.html Tue, 27 Nov 2018 15:41:25 +0000 Rüyada Kadın Cesedi Görmek, hayra değil şerre çıkar. Rüyasında ceset gören kişi üzüntüler yaşayacak ve alacağı  bir haber ile kedere boğulacak sıkıntıya girecektir. Rüyada kadın cesedi görmek kazançlı atılımlar ger Rüyada Kadın Cesedi Görmek, hayra değil şerre çıkar. Rüyasında ceset gören kişi üzüntüler yaşayacak ve alacağı  bir haber ile kedere boğulacak sıkıntıya girecektir. Rüyada kadın cesedi görmek kazançlı atılımlar gerçekleştireceğine, kazandığı rızkın verimli olmasına, yüksek gelire, huzura kavuşmaya ve devlette mertebeye çıkacağına işaret eder. Bunların yanı sıra yakında olacağı güzel müjdelere, kederden sıkıntıdan üzüntüden uzak olacağına hayatında bir süre problem yaşamayacağına işaret etmektedir. Az sıklıkla da olsa düşmanlığını gizleyen bir dosta, ticaret kaynaklı sıkıntıya, fakirliğe ve üzüntü duymaya da delalet eder. Bu rüya sıkıntıları aşarak istediği ümit ettiği güce zorlukları aşarak elde ettiği sevince mutluluğa, cefa çekip ulaştığı toplu kazanca zorlukların sonrasında hasret duyduğu istediği saygınlığa ulaştığını delalet eder.

Rüyada Kadın Cesedi Sakladığını Görmek, rüya sahibinin gerçeklerle yüzleşmekten kaçındığına, gerçekleri bastırmak için onları yok saymasına, içine atmasına ve acılarını hafifletmeye tabir edilir. Rüya sahibi yaşadığını içine attığı için daha çok yıpranacaktır.  Bir başka rivayete göre ise rüyada kadın cesedi görmek çocukları sevdiğine, aile içi huzura, iyi şeylerle uğraşacağına, cömert yöneticiye, hoşbeş sohbet birisi olduğuna, bol gelire ve ailesinin takdirini kazanacağı anlamına geldiği de belirtilmiştir.

Rüyada Kadın Cesedi GörmekRüyada Kadın Cesedi Taşıdığını Görmek, kimsenin meslek hayatında ağır yükler taşıdığına ve yaptığı iş hayatının sorumluluklarının kabullenemeyecek kadar büyük ve önemli olmasına veya ciddi işler yaptığı için gereğinden fazla dikkatli ve özenli olmak zorunda olduğuna delalet eder. 

Rüyada Kadın Cesedi Gömmek, fayda anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisi için faydalı ve hayra vesile olacak şeyler yaşayacağına delalet eder. Bu rüya bazen de kişinin miras sahibi olmasına delalet eder. Bunların yanı sıra kimi rivayetlere göre de bu rüyanın görülmesi hiç hayra delalet etmez. Bu rüya kişinin sağlığının bozulmasına, karşılaşacağı zorluklara ve mahpuslara bile delalet ettiği söylenir.  

Rüyada Kadın Cesedi Yıkamak, kişinin en zor anında ona destek olmasına ve kişinin o kişi için bir hayır işlemesine delalet eder. Rüya sahibinin eksik kalan yanları olduğuna biraz daha pişmesi ve biraz daha yol kat etmesi gerektiğine yada sorumluluk alması gerektiğine delalet eder. Rüya sahibinin özellikle biraz daha hayati konularda elini taşın altına koyması gerektiğine de delalet eder.

]]>
Rüyada Kadın Göğsü Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-kadin-gogsu-gormek.html Wed, 28 Nov 2018 02:56:21 +0000 Rüyada Kadın Göğsü Görmek: genellikle iş hayatı kazanca ve yeni atılımlara işaret etmektedir. Rüyada kadın göğsü görmek, rüya sahibi kişinin iş hayatında yeni bir atılım yapacağına ve yaptığı bu atılımın ke Rüyada Kadın Göğsü Görmek: genellikle iş hayatı kazanca ve yeni atılımlara işaret etmektedir. Rüyada kadın göğsü görmek, rüya sahibi kişinin iş hayatında yeni bir atılım yapacağına ve yaptığı bu atılımın kendisi için çok hayırlı olacağına, bu atılım sayesinde kazancının daha fazla artacağına bu sebeple de maddi anlamda tüm sıkıntılarının sona ereceğine, durumunun düzelmesi ile çevresinde bulunan yardıma muhtaç kişilere yardım elini uzatacağına ve bu hayırlı işler sayesinde durumunun bir daha asla eskisi gibi olmayacağına, hep daha iyiye gideceğine. Dualarının kabul olacağına ve Allah katında güzel bir mertebeye erişeceğine işaret etmektedir. Rüyada kadın göğsü görmek bazı rüya tabircilerine göre ise, rüya sahibi kişinin yakın bir arkadaşının olduğuna, bu arkadaşının rüya sahibinin her zaman yanında olacağına, her konuda kendisine destek vereceğine, tüm sıkıntılarına ortak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kadın Göğsü Görmek

Rüyada kadın göğsünden süt emdiğini görmek, rüya sahibi kişinin iş yaşamında çok güzel değişiklikler olacağına, büyük kazançlar sağlayacağına ve bu kazançlar sayesinde maddi anlamda tüm sıkıntı ve sorunlarının sona ereceğine, elde ettiği gelir ile yeni atılımlar yapacağına ve büyük başarılar kazanarak saygın bir kişi haline geleceğine, mal ve mülk sahibi olacağına ve hayatını refah içinde sürdüreceğine işaret etmektedir. 

Rüyada bir kadının göğsünü ellediğini görmek, rüya sahibi kişinin iş yaşamı içinde parasına para katmak için büyük çalışmalar içine gireceğine, bunun için gecesini gündüzüne katıp çok çalışacağına, yapacağı çalışmalar ile ilgili çevresinde bilgili olan kişiler ile bir araya gelip fikir alışverişi yapacağına, ince eleyip sık dokuyarak her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlayacağına ve bu işin kendisi için hayırlı olup olmadığına yaptığı konuşmalar ile hesaplamaları sonunda karar vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadın göğsünü yaladığını görmek, rüya sahibi kişinin aile yaşamında maddi açıdan bazı sıkıntılar olduğuna, sürekli olarak bu sıkıntılardan dolayı sorunlar yaşandığına, bu durumdan dolayı çok üzüldüğüne, iş hayatında çok fazla kazanç elde edemediğine kısa bir süre içinde eski işinden ayrılıp yeni bir işe gireceğine, bu iş hayatında da istediği başarıyı yakalayamayacağına ama bu işte istikrarlı olması halinde işlerin düzelmeye başlayacağına ve bir süre sonra hayal ettiği yere geleceğine, bunun sonucunda da aile yaşamında meydana gelen sıkıntıların da son bulacağına ve rüya sahibi kişinin bu konuda sabırlı olması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada bir kadın göğsünü okşadığını görmek ise, rüya sahibi kişinin detaycı bir kişiliği olduğuna, her şeye şüphe ile yaklaştığına, bu sebeple de iş yaşamında bir arpa boyu ileri gidemediğine, yakın zamanda karşısına bir fırsat çıkacağına ve bu fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğine işaret etmektedir. rüyada kadın göğsünü okşadığını görmek bazı rüya tabircilerinin yorumlarına göre ise, rüya sahibi kişinin çok istikrarlı ve tuttuğunu koparan bir kimse olduğuna, bekar ise sevdiği kızın ailesini bir şekilde ikna edip sevdiği kız ile evleneceğine, evli ise de eşi ile birlikte yapacakları yeni ve hayırlı bir işe işaret etmektedir.

]]>
Rüyada Siyah Elbiseli Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-siyah-elbiseli-kadin-gormek.html Wed, 28 Nov 2018 17:09:29 +0000 Rüyada siyah elbiseli kadın görmek, insanların gördükleri rüya farklı olarak yorumlanabilir. Toplum olarak insanların inançları ayrı düşüncelerden oluşurken rüyalarda insanlarda farklı inançlar bırakır. Bazı insanların g Rüyada siyah elbiseli kadın görmek, insanların gördükleri rüya farklı olarak yorumlanabilir. Toplum olarak insanların inançları ayrı düşüncelerden oluşurken rüyalarda insanlarda farklı inançlar bırakır. Bazı insanların gördükleri rüya ise oldukça etki yaratıp uzun zaman etkisinden kurtulamayabilir. Normal olarak bilinen bu durumda bazı insanlar bilinçaltı yaşadıkları olayları rüyalarında görmeleri oldukça mümkün olan bir davranıştır. Rüyada siyah elbiseli kadın görmek rüyayı, gören kişinin oldukça zor günler yaşadığını belirtiyor. Bu zor günlerinin tanımadığı bir kadın tarafından size bulunacağı yardım ile atlatılacak olmasını anlatıyor. Sizin çok iyimser bir insan olmanız, insanların zor günlerine, her zaman yanında olma çabanızın karşılıksız kalmadığının işaretidir.

Görülen rüyanın sahibi çekmiş olduğu sıkıntılarını maddi ve manevi olarak, kendi ailesinden bile görmediği desteği sadece yeni tanıdığı ve selamlaştığı bir kadının desteğini görerek sevin yaşadığını belirtmektedir. Kendi yakın olan ailesinden destek göremeyen rüya, sahibi ise oldukça hayal kırıklığı yaşayıp kötü gününde destek çıkmayan yakınlarının üzüntüsünü yaşarken bir anda sıkıntılardan kurtulmuştur. Yaşadığı şaşkınlık içine giren kadının bir yandan üzülürken diğer bir yandan sevinç yaşıyor. Bazen yaşadığınız olayın tersini yaşamanız oldukça mümkün olan bir durumdur.

Rüyada Siyah Elbiseli Kadın GörmekRüyada siyah elbiseli kadın görmek, kadının giydiği siyah elbise yırtık ise hayatınızda olacak büyük bir kaybın üzüntüsünü yaşayacağınız anlamına gelir. Bu çok sevdiğiniz bir insanın kaybı, veya maddi bir kayıpta olabilir. Umudunu yitirme aşamasına getiren rüya sahibi bir anda hayata tutunarak karşına çıkacak olan kişinin onu hayata bağlaması oldukça şaşırtıcı olacaktır. Siyah rengin asil bir renk olduğu düşünülürken rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntısının, ardından çok ferah günleri yaşayacağını yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi iş kaybı yaşıyor ise beklemediği bir masa başı işine girerek şaşıracağı anlar yaşamaya hazır olmalıdır. Siyah elbise aslında rüyaların tersi olduğu düşünülürse oldukça ferah güzel günleri işareti olarak ta yorumlanır. Rüyada görülen siyah elbiseli kadın sonu olmayan yolların olduğunu bu yollara girildiğinde ise o yollardan kaybolma şeklinde yorumlanabilir. Rüya sahibi kişinin yeni bir iş beklentisi olduğu o iş teklifini bir kadın tarafından olumlu olarak geldiğini belirten rüyanın anlamı olarak yorumlanabilir.

Rüyada siyah elbiseli kadın görmek, Rüya sahibinin gördüğü rüya iyiye yorumlanarak güzel şeyler yaşayacağını belirten rüyada her şeye hazırlıklı olması gereklidir. Yaşayacağı şeylerin iyi yada kötü olması durumunda, gördüğü rüyanın hayırlara vesile olmasını dileyerek rüyayı gören kişi kötüye yormamalıdır. Ayrıca rüyada siyah elbise giyen kadın kazançlı geleceğe, arkadaşlarıyla birlikte güzel anılar yaşamaya veya müjdeli bir haber alacağına işarettir. Maddi külfeti bulunan bir dosttan uzak durması gerektiğinin habercisi olan rüya ise kişinin bazı sebepler nedeni ile yaşayacağı anlık üzüntüleri ve sevinçlerin habercisi olarak yorumlanır.
]]>
Rüyada Hasta Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-hasta-kadin-gormek.html Wed, 28 Nov 2018 18:26:32 +0000 Rüyada Hasta Kadın Görmek, Bu rüya görülenin tersine sağlıkla yorumlanır. Alınacak olan hayırlı haberlere, hasta olan birinden yada işleri kötü olan bir yakından gelecek olan güzel haberlere ve bu haber sayesinde herkesin yü Rüyada Hasta Kadın Görmek, Bu rüya görülenin tersine sağlıkla yorumlanır. Alınacak olan hayırlı haberlere, hasta olan birinden yada işleri kötü olan bir yakından gelecek olan güzel haberlere ve bu haber sayesinde herkesin yüzünün güleceğine, hasta olmayan bir kadını hasta olarak görmek ise alınacak tatsız haberlere, sıkıntılı günler yaşamaya ve kötü olaylarla karşılaşıp uzun bir dönem olayların etkisinde kalmaya alamet eder.

Rüyada hasta bir kadını yatarken görmek, rüya sahibinin o kişi ile bir takım olayların içine gireceği ve ona yardımcı olacak konuşmalar yapacağı anlamına gelir.

Rüyada hasta bir kadını öptüğünü görmek, rüya sahibinin yardıma ihtiyacı olan bir kişiye iyilikte bulunacağı, çok sevdiği birinin oldukça zor günler geçireceğine ve rüya sahibinin yaptığı destek sayesinde o kişinin zor günlerinden çıkıp kurtulacağı ve duyulan minnet duygusu ile karşılıklı iyilikler ve güzellikler yapılacağı ile tabir edilir.

Rüyada hasta bir kadına baktığını görmek, rüya sahibinin Allah korkusu olan biri olduğunu ve iyi niyetli ve temiz kalbi sayesinde yaptığı iyiliklerin karşılığını görüp hayır duası alacağı ve ahiret hayatının güçleneceği ile yorumlanır.
Rüyada hasta bir kadını dövdüğünü görmek, rüya sahibinin kalbi mühürlenmiş biri olduğunu, bencillik yapmaya, boş işlerle uğraşmaya, kalp kırmaya ve büyüklere saygısızlık edip beddua aldığı anlamına gelir.

Rüyada hasta ve yaşlı bir kadın görmek, rüya sahibinin yakın zamanda karşılaşacağı sorunlara ve bu nedenle kısa süreli yaşayacağı üzüntü ve sıkıntılara işaret eder.

Rüyada hasta bir kadınla konuştuğunu görmek, ümidin kesildiği anda elde edilecek kısmetlere, dostlarla yaşanacak güzel ve neşeli zamanlara, bol muhabbete ve hane de yaşanacak olan birtakım olumlu değişiklikler ile tabir edilir. 

Rüyada tanımadığı bir kadının hasta olduğunu görmek, rüya sahibinin hiç tanımadığı biri tarafından fenalık göreceğine, bu nedenle yaşayacağı kötü günlere, ayakta geçirilecek ufak hastalıklara ve dostlarından alacağı destek sayesinde rüya sahibinin zor günlerinden kurtulup rahata çıkaracağına delalet eder.

Rüyada hasta bir kadını evine giderek ziyaret ettiğini görmek, rüya sahibinin zor ve kötü geçen günlerinin yanına gelecek olan iyi dostları ve sevdiği akrabalarının vereceği destek ve maddi yardım sayesinde son bulacağına, sorunların çözüleceğine,  sıkıntılarının sona ereceği ve yeniden iyi günler görüleceği anlamına gelir. rüyada hasta bir kadını ziyaret etmek o kişinin iyileşeceğini haberinin alınacağını ve hastalığının atlatılması konusunda yardımcı olunacağı işaret eder. 

Rüyada Hasta Kadın GörmekRüyada hasta bir kadına hastanede ziyaret etmek için hastaneye gittiğini görmek, rüya sahibinin başarılı ve oldukça mutlu olacağı günler göreceğine, hayır işlerinde bulunup dua almaya, kısa bir süre içerisinde elde edilen kazanç ile rızkın artacağına, darlıktan kurtulmaya, evde yaşanacak bolluk ve berekete, bol şansa, zenginliğe kavuşmaya ve manevi hayatta gelinecek olan iyi yerlere alamet eder.

Rüyada hasta bir kadını hastaneye götürdüğünü görmek, rüya sahibinin yaptığı iyiliklerin karşılığını alacağa, temiz kalbi sayesinde iyi yerlere geleceğine, kısa sürede uzun yol kat edip büyük paralar kazanmaya, mevki ve itibar sahibi olmaya, bol kazançlı, başarı ve mutlu bir hayat yaşamak ile tabir edilir
]]>
Rüyada Tanıdık Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-tanidik-kadin-gormek.html Thu, 29 Nov 2018 12:51:11 +0000 Rüyada Tanıdık Kadın Görmek: genel anlamda, rüya sahibi kişinin zengin olacağına ve çok fazla para kazanacağına işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin iş yaşamında yeni başarılar elde edeceğine, yeni projel Rüyada Tanıdık Kadın Görmek: genel anlamda, rüya sahibi kişinin zengin olacağına ve çok fazla para kazanacağına işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin iş yaşamında yeni başarılar elde edeceğine, yeni projeler üreteceğine, çok fazla mal, mülk elde edeceğine de işarete etmektedir. Bunun yanı sıra, rüya sahibi kişinin çok kısa bir zaman içerisinde kendisini çok mutlu edecek bir haber alacağına, fakir geçen hayatına artık bolluk ve bereket gireceğine, huzura ereceğine, uzun zamandır çektiği maddi manevi tüm sıkıntılarında kurtulup uzun zamandır hayalini kurduğu mutluluğa erişeceğine ve kısa zamanda çok iyi niyetli ve çevresindekilere yardım etmekten mutluluk duyan bir kadın ile bir araya geleceğine işaret etmektedir. Rüyada tanıdık kadın görmek ise, rüya sahibinin kısa zaman içinde bir sıkıntı ile karşılaşacağına, işlerinin bozulacağına ve zor günlerin kendisini beklediğine işaret etmektedir.  

Rüyada güler yüzlü ve nur yüzlü yaşlı bir tanıdık kadın görmek, rüya sahibi kişinin kısa bir zamanda çok müjdeli bir haber alacağına, kendisi açısından iyi olacak yeni yatırımlara adım atacağına, iş yerinde yükselerek mevki sahibi olacağına işaret etmektedir. Ayrıca, çevresinde kendisine kötülük etmek isteyen yakınlarının olduğuna ama bu kişilerden kısa zamanda uzaklaşacağına, bir konu hakkında yemin edeceğine, korkularından emin olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, refaha ereceğine ve ufak uğraşların ardından yeni menfaatler elde edeceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Tanıdık Kadın Görmek

Rüyada tanıdık ve hoş bir kadın görmek, rüya sahibi kişinin bir gönül ilişkisi olması halinde o kişi ile mutlu bir hayat süreceğine, yoksa da yeni biri ile tanışacağına ve bu kişiye aşık olacağına ve aşık olduğu bu kişi ile yakın zamanda dünya evine gireceğine, bir ömür boyu huzurlarının bozulmayacağına işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin, ileride çok mutlu olacağına ve korktuğu bir şeyden emin olacağına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra rüyada tanıdık hoş bir kadın görmek, rüya sahibi kişinin bir yanlış yapacağına, çevresinde fitne ve fesatlıkla uğraşan kimselerin olduğuna, rüyayı gördüğü dönemde sağanak yağış olacağına, iş ya da aile hayatı ile ilgili önemli bir sorumluluk alması gerekeceğine, niyeti iyi olan ve ahlak sahibi bir adam ile karşılaşacağına ve bu adamdan tavsiye alması gerekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanıdık bir kadının öldüğünü görmek, rüya sahibi kişinin rüyasında gördüğü kadının gerçek yaşamında ömrünün daha fazla uzayacağına, günahları için tövbe etmesi gerektiğine ve günahlarının farkına varıp eğer tövbe eder ise geleceğinin çok aydınlık olacağına, geri kalan ömrünü mutlu ve huzurlu olarak geçireceğine işaret etmektedir. 

]]>
Rüyada Kırmızı Elbiseli Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-kirmizi-elbiseli-kadin-gormek.html Fri, 30 Nov 2018 01:26:59 +0000 Rüyada Kırmızı Elbiseli Kadın Görmek, Yaşanacak olan yenilik ve değişikliklere, aşka, mevki yükselmesine, başarı elde etmeye, bol kazanca, rütbe sahibi olmaya, uzun zamandır beklenip hayal edilen hedeflere ulaşmaya, övgü dol Rüyada Kırmızı Elbiseli Kadın Görmek, Yaşanacak olan yenilik ve değişikliklere, aşka, mevki yükselmesine, başarı elde etmeye, bol kazanca, rütbe sahibi olmaya, uzun zamandır beklenip hayal edilen hedeflere ulaşmaya, övgü dolu sözler almaya, darlıktan bolluğa çıkmaya, sıkıntıları geride bırakıp iyilik ve güzelliklerle dolu bir hayat yaşanacağı anlamına gelir. Bazı tabircilere göre, dünya malından çok daha fazla nasiplenmeye, herkes tarafından imrenilecek bir zenginliğe kavuşmaya, rüya sahibinin elinin bollaşacağına, katlanılan zorlukların, yaşanılan sıkıntıların geride kalacağına, kendisine faydası olacak bir takım insanlarla karşılaşmaya, aydınlık bir geleceğe ve huzura kavuşmaya işaret eder. 

Rüyada kırmızı elbiseli bir kadının kendisine yöneldiğini görmek, bol şansa, fakir için zenginliğe, üst derecelere yükselmeye, gam ve kederden kurtulmaya, rızkın artmasına ve sevinmeye delalet eder.
Rüyada kırmızılı elbiseli bir kadından bir şeyler aldığını görmek, rüya sahibi erkek ise dünya işleri ile meşgul olduğunu ve ahiretini ihmal ettiği anlamına gelir. Rüya sahibi kadın ise, ferahlamaya ve duyulacak olan hayırlı haberlere işaret eder. Rüya sahibi hasta ise bu rüya üzüntü ve keder duyulacağına, genç ise şöhrete alamet eder.
Rüyada kırmızı elbisesi yırtılmış kadın görmek, elbiseyi giyen kişinin hayırlı bir çocuk sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada kırmızı elbiseli kadının evine geldiğini görmek, rüya sahibinin eşi ile arasında yaşanacak olan kıskançlığa, kişi yabancı ise aile içinde yaşanacak tartışmalara ve gizli işler çevirmeye yorulur.
Rüyada kırmızı elbiseli bir kadın ile sohbet edip eğlendiğini görmek, birikmiş paraya, faydalı işler ile uğraşmaya, sevinmeye, emeklerinin karşılığını almaya, bol şansa, hak edilen başarıya ulaşmaya, dostlarla geçirilecek güzel zamanlara, zevk ve sefa içinde yaşanacak bir hayata ve yakın zamanda rüya sahibinin oldukça mutlu olacağı haberler alacağına işaret eder. 
Rüyada kırmızı elbiseli bir kadın ile tartıştığını görmek, çok çalışıp elde edilen birtakım malların elden çıkacağına, gösterilen çabaların karşılıksız kalacağına, kötü bir olay ile yüz yüze gelineceğine ve sıkıntılara alamet eder.

Rüyada Kırmızı Elbiseli Kadın GörmekRüyada kırmızı elbiseli birçok kadın görmek, zorlukları aşarak ulaşılacak olan başarılara, rüya sahibinin eline geçecek büyük miktarda paraya, kıskanılmaya ve kötülükten emin olmaya delalet eder.
Rüyada kırmızı elbiseli bir kadının ağladığını görmek, rüya sahibinin kendisini oldukça üzüp derinden etkileyecek olan birtakım problemler ile karşılaşacağına, maddi anlamda yaşanacak sıkıntılara, bir yakından düşmanlık görmeye ve bazı sırların ortaya çıkacağı anlamına gelir.
Rüyada kırmızı elbiseli hamile bir kadın görmek, rüya sahibinin kuvvet ve güç sahibi olacağına, aile içinde yaşanacak huzura, düşmana karşı zafer elde etmeye, umudun yitirildiği anda rüya sahibinin karşına çıkacak olan kısmetlere, helal olacak paralar kazanmaya, şan ve şöhrete ve feraha çıkmaya işarettir.
]]>
Rüyada Hayat Kadını Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-hayat-kadini-gormek.html Fri, 30 Nov 2018 10:11:11 +0000 Rüyada Hayat Kadını Görmek: genel olarak, rüya sahibi kişinin çok sakin, huzurlu ve mutlu bir yaşamının olduğuna, ancak kısa süre içerisinde düzeninin bozulacağına ve çok ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalar Rüyada Hayat Kadını Görmek: genel olarak, rüya sahibi kişinin çok sakin, huzurlu ve mutlu bir yaşamının olduğuna, ancak kısa süre içerisinde düzeninin bozulacağına ve çok ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalarak büyük stres altına gireceğine, birden fazla sorun yaşayacağına ve karmaşa ile karşılaşacağına bunun sonucunda da yalnızca hayatı değil, hayatıyla beraber kafasının da karışacağına işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin başına kötü bir şey geleceğine, şanssızlıkların peşini bırakmayacağına, kendisine ait olan bir kısmetin başkaları tarafından göz göre göre elinden alınacağına ve huzurlu hayatının bir anda alt üst olacağına işaret etmektedir.

Rüyada hayat kadını olduğunu görmek, rüya sahibi kişinin kısa zaman içinde bir konu ile ilgili bir şeyi kafasına takacağına, bundan dolayı da çok fazla canının sıkılacağına, bazı hoşuna gitmeyecek haberler alacağına, moral bozukluğunu belli ederek gerek aile gerekse de iş hayatındaki tanıdıklarını da üzeceğine, aile içinde tartışmalar yaşanacağına ve iftira ile gelen ayrılığa işaret etmektedir. Rüyada hayat kadını olduğunu görmek iyi anlamda ise, rüya sahibi kişinin bir süredir neşesiz olduğuna ve kendisini tekrar neşelendirecek çok güzel haberler alacağına, hiç ummadığı anda etrafında iş ya da özel hayatı ile ilgili çok güzel gelişmelerin olacağına ve bu durumdan dolayı çok mutlu olarak bu mutluluğunu etrafındakilere de yansıtacağına işaret etmektedir.

Rüyada Hayat Kadını Görmek

Rüyada bir hayat kadını ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek, rüya sahibi kişi için hiç hayırlı olmamakla birlikte rüya sahibi kişinin aile yaşamında huzursuzluklar meydana geleceğine, aile fertleri ile tartışmalar yaşayacağına ve aralarının açılacağına, bu durumdan dolayı iş yaşamının da bozulacağına ve her şeyin peş peşe gelerek tüm hayatını etkisi altına alacağına, rüya sahibinin eli kolu bağlı ne yapacağını bilemez vaziyette kalacağına ve sürekli bir çıkış yolu arayacağına işaret etmektedir. Ayıca rüya sahibi kişinin bir hata yapacağına ve çok pişman olmasına rağmen bu hatadan geri dönüş olmadığına işaret etmektedir.

Rüyada hayat kadını ile konuştuğunu görmek, rüya sahibi kişinin evli ise eşiyle değilse de sevgilisiyle arasında bir sorun çıkacağına ve ayrılacaklarına işaret etmektedir. Ayrıca, sevgilisi ya da eşiyle fikir ayrılığına düşeceğine, bir birlerine katlanamayacak duruma geleceklerine ve bu durumun oluşmasında hatalı olanın rüya sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir hayat kadını ile evlendiğini görmek, rüya sahibi kişinin başına hiç beklemediği bir şeyin geleceğine, hiç ummadığı bir şeyden dolayı büyük hayal kırıklığı yaşayacağına, tüm düşüncelerinin bir anda yanlış olduğunu görüp umutlarının suya düşeceğine ve kendi kendisini bu duruma düşürdüğünü düşünüp çok pişman olacağına, her şeye yeniden başlamak içinse çok çabalaması gerektiğine işaret etmektedir. 

]]>
Rüyada Çirkin Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-cirkin-kadin-gormek.html Sat, 01 Dec 2018 08:58:32 +0000 Rüyada Çirkin Kadın Görmek, genelde tam tersiyle yorumlanır. Yani bu rüyayı gören kişi gerçek hayatında zarif, güzel ve akıllı bir kadınla karşılaşacağına ve onunla ilgili olaylar yaşayacağına delalet eder. Yakın zamand Rüyada Çirkin Kadın Görmek, genelde tam tersiyle yorumlanır. Yani bu rüyayı gören kişi gerçek hayatında zarif, güzel ve akıllı bir kadınla karşılaşacağına ve onunla ilgili olaylar yaşayacağına delalet eder. Yakın zamanda alacağı güzel haberlere havadislere yaşanacağı anlamına gelir. Çirkin kadınla konuşan kişi, insanların sadece dış görünüşüne ve maddi güce önem veren maddiyatla ilgilenmeyen  bir kişiye sahiptir. Rüyada çirkin bir kadınla beraber olmak zina işlemeye yada günaha girmeye delalet eder. Böyle bir rüyayı gören kişi, kendisine helal olmayan bir birliktelik yaşar veya aynı yerde yalnız kalır. Yapmaları doğru olmayan işler yaptıklarına da delalet eder. 

Rüyada Çirkin Bir Kadın Görmenin Psikolojik Tabiri, rüyasında çirkin bir kadın gören kişi, kendi iç dünyasında çeşitli huzursuzluklar yaşayan ve yaşadığı sıkıntılarla mücadele eden kimsedir. Bu sıkıntılarla baş etmeyi kaldıramayan bunların ona ağır geldiğini işaret eden kimse olarak da delalet eder. Bazende rüya insanın içinde ki çirkin düşüncelerin ve suç arzularının bir yansıması da olabilir.

Rüyada Çirkin Kadın Görmek
Rüyada Çirkin Bir Kadın Öpmek,
zina işlemeye veya hata yapmaya dalalettir. Rüyayı gören kimse hayatında bazı zorluklarla karşılaşır yada kendi yapacağı yanlış hareketten dolayı sıkıntılar yaşayacağına da işarettir. Çirkin kadını öptüğünü gören kişi kötü bir haber alır. Bu rüya bazende evlenmeye yada kişinin kuracağı işte mutsuz olacağına işarettir.

Rüyada Çirkin Bir Kadınla Evlendiğini Görmek, kimse gerçek hayatında da yanlış biriyle birlikte olduğuna delalet eder. Bu rüyada gönlünüzün istediği her şeyi ve sadece dünya için yaşayıp ahireti tamamen unutmasına işarettir. Kimi zamanda çok çirkin biriyle nikah kıyan kişi gerçek hayatında güzelliklerle karşılaşır. Hayırlara kavuşur. Çirkin bir kadından çocuğu olduğunu gören kimse gerçek hayatında girdiği işten mutsuz olacağına kazanacağı paraya ise haram karışacağına delalet eder.]]>
Rüyada Evli Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-evli-kadin-gormek.html Sat, 01 Dec 2018 10:19:31 +0000 Rüyada Evli Kadın Görmek, Yapılan güzel şeyler ile beğeni kazanıp dikkat çekmeye, iş hayatında alınan bazı kararlara, yapılan birtakım çalışmalar sayesinde birçok başarı elde etmeye ve bu sayede itibar sahibi olup özgüv Rüyada Evli Kadın Görmek, Yapılan güzel şeyler ile beğeni kazanıp dikkat çekmeye, iş hayatında alınan bazı kararlara, yapılan birtakım çalışmalar sayesinde birçok başarı elde etmeye ve bu sayede itibar sahibi olup özgüvene kavuşmaya, iş hayatında olan olumlu gelişmeler neticesinde birçok sorunun çözüleceğine, yakın zamanda alınacak hayırlı haberler ile rüya sahibinin hayatında yeni başlangıçlar olacağına, mutlu günler görmeye ve aşk hayatında uzun süre devam edecek olan mutlu ve sorunsuz bir ilişkiye başlanacağına işaret eder.

Rüyada evli bir kadını gelinlikle görmek, rüya sahibinin kendisini çok mutlu eden birtakım olaylarla karşılaşacağına ve hayatında yaşanacak olan güzel gelişmeler neticesinde neşeli ve mutlu günler yaşayacağına, geçirdiği stresli ve sıkıntılı günlerden kurtulup hayatında bembeyaz bir sayfa açıp bugüne kadar hiç yaşamadığı mutluluğu yakalayacağı ile tabir edilir.  Rüyada evli bir kadının hamile olduğunu görmek, o kişinin kısa zamanda hayırlı bir evlat sahibi olacağını ve hanesinin çoğalacağı, huzurlu ve bereketli günler göreceği anlamına gelir. 

Rüyada genç evli kadın görmek, rüyayı gören kişi kadın ise düşman sahibi olacağına ve aklına gelmeyen ve şaşıracağı bir yerden mutlu olacağı haberler almaya, iyilik, zafer ve sevince işaret eder. Rüyada yaşlı evli kadın görmek, maneviyatın güzelleşeceğine, hayırlı işlerde bulunmaya, rüya sahibinin yakınlarına yardım ve destek vererek takdir toplayacağına delalet eder. Rüyada evli bir kadının ağladığını görmek, o kişinin ailesinde bir takım sıkıntı ve sorunlar yaşadığını ve bu nedenle mutluluğa hasret kaldığı anlamına gelir.

Rüyada Evli Kadın GörmekRüyada evli kadın ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek, rüya sahibi eğer evli ise yüz kızartacak ve herkes tarafından kötü gözle bakılacak bir hata yapacağına ve uzun bir zaman boyunca bu hatayı telafi etmek için çabalar göstererek kendini affettirmeye çalışacağına ve bu dönemde yaşanacak olan birçok sıkıntı ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibi bekar ise, rüya sahibinin kendinden büyük birine yapacağı yanlışlar nedeniyle o kişiye tarafından cezalandıracağı anlamına gelir.

Rüyada yeni evli bir kadın görmek, verilen sözlerin tutulacağına, isteklerin gerçekleşeceğine, oldukça gelir elde edilecek işlerle uğraşmaya, hanede yaşanacak olan bolluğa, yakın zamanda rüya sahibini memnun edecek ve yüzünü güldürecek bir haber alacağına ve dostlarla yapılacak olan hoş muhabbet ile tabir edilir.

Rüyada evli bir kadının kendisine yaklaştığını görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak olan iyi olarak görünen ancak hayırsız bir kısmetin geri çevrileceğini anlamına gelir.

Rüyada evli kadınla öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin boş laflar ederek yakınında bulunan kişileri üzeceği ve bu nedenle oldukça pişmanlık duyup ettiği kötü sözleri telafi etmek ve yakınlarının gönlünü almak için bir takım çabalar içerisine gireceğine delalet eder. 
Rüyada evli kadın ile tartıştığını görmek, tartışılan kişinin ailesinde yaşadığı sorunları rüya sahibini anlatacağı ve rüya sahibi tarafından o kişinin hatalı görülüp suçlanacağına ve bu nedenle aralarında bir takım tartışmalar yaşanıp tatsız olaylarla karşılaşılacağı anlamına gelir.
]]>
Rüyada Eşini Başka Kadınla Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-esini-baska-kadinla-gormek.html Sun, 02 Dec 2018 07:14:24 +0000 Rüyada Eşini Başka Kadınla Görmek, Rüya sahibinin eşinin yapacağı büyük bir hatalara ve bu nedenle eşinin büyük bir günaha gireceği anlamına gelir. Bu rüya eş ile yaşanacak birtakım tartışmalara ve bu nedenle rüya sahi Rüyada Eşini Başka Kadınla Görmek, Rüya sahibinin eşinin yapacağı büyük bir hatalara ve bu nedenle eşinin büyük bir günaha gireceği anlamına gelir. Bu rüya eş ile yaşanacak birtakım tartışmalara ve bu nedenle rüya sahibinin eşi ile arasının açılacağına, ailede yaşanacak sıkıntı ve huzursuzluklara, zulüm eden ve kötü kalpli bir düşman ile karşılaşmaya, kötü durumlara düşmeye, zorluk yaşamaya ve huzurun kaybolmasına işaret eder. Bazı tabircilere göre rüyada eşini başka kadınla görmek, sorun ve problemlerden kurtulmaya, sağlıklı ve uzun geçecek olan bir hayata, müjdeli haberler almaya, umudun yitirildiği anda kavuşturacak olan mala, kaybedilen itibarın yeniden kazanılmasına, becerikli ve hüner sahibi bir insana, bol şansa, karı-koca ilişkisinin yolunda gideceğine, helal mala, gelirin artmasına, hayırlı evlada ve darlıktan bolluğa geçmeye delalet eder.

Rüyada kocasının başka bir kadın ile evlendiğini görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bazı sorunlara ya da ailesinin huzurunu bozacak bazı insanların ortaya çıkması ile tabir edilir. Evlendiği kadın eğer güzel ise, rüya sahibinin eşinin iş hayatında iyi bir teklif alacağına, evde maddi anlamda yaşanacak olan rahatlamaya, yakın zamanda bütün borçların ödeyeceğine, itibar ve mevki sahibi olmaya delalet eder. Kadın çirkin ise, maddi kayba uğramaya, işlerin bozulacağına ve hanede yaşanacak olan darlık nedeniyle yaşanacak olan münakaşalar ile yorumlanır.
Rüyada eşinin başka bir kadınla cinsel ilişkiye girdiğini görmek, rüya sahibinin yapacağı kazançlı yatırımlara, hayırlı evlat sahibi olmaya, aşk hayatının iyi olacağına, bol rızka, saygınlık kazanmaya, zahmetle kavuşulacak olan berekete, cefa çekilerek hak edilen sağlıklı ve mutlu bir hayata kavuşmaya alamet eder.

Rüyada eşinin başka bir kadınla konuştuğunu görmek, kuvvet sahibi olmaya, kendisine maddi anlamda külfet olan bir yakınından kurtulmaya, kısa zamanda alınacak müjdeli haberlere, maddi kazancının artacağına, ümitsizliğe düştükten sonra ve hiç umulmayan bir anda yaşanacak olan mutluluğa, feraha çıkmaya, çekilen zorlukların meyvesini almaya ve hasret duyulan toplu kazanca sahip olunacağı ile yorumlanır. Bazı tabircilere göre ise bu rüya, rüya sahibinin derinden etkileneceği kötü bir olayla karşılaşacağına, iyi niyetli gibi görünen fakat kötü kalpli olan bir yakından fenalık görmeye, hoşgörüsü olmayan bir düşmana ve ticari anlamda yaşanacak olan sorunlara işaret eder.
Rüyada eşini başka bir kadınla yatakta görmek, rüya sahibinin korkularının gerçekleşmesine, sıkıntılı günler yaşamaya, kötülük görmeye ve içinden çıkılması zor olan bir problemle karşı karşıya gelmek anlamına gelir.

Rüyada Eşini Başka Kadınla GörmekRüyada eşinin başka bir kadınla el ele tutuştuğunu görmek, rüya sahibinin yaşadığı sorunların ortadan kalkacağına, herkesin imrenerek bakacağı ve takdir edeceği çok düzeyli bir ilişki yaşamaya, kısa sürede oldukça sevinçli haberler almaya, uğraşların ve emeklerinin karşılığını almaya, mutlu ve sevinçli hayata kavuşmaya, hanede yaşanacak olan bolluğa ve büyük servete kavuşmaya delalet eder.
Rüyada eşinin başka bir kadınla öpüştüğünü görmek, yakın zamanda müjdeli haberler almaya, feraha çıkmaya, düşkünlükten kurtulmaya, güzel işlerde bulunmaya, maddi getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştirmeye ve dostlarla yaşanacak olan ilişkilerin artması anlamına gelir. Bazı tabircilere göre ise bu rüya, yalancı ve hilekar biri ile karşılaşmaya, iş hayatında yaşanacak olan bir takım sıkıntılara ve rüya sahibinin yaşayacağı az miktarda maddi kayıplar ile tabir edilir.
]]>
Rüyada Emziren Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-emziren-kadin-gormek.html Mon, 03 Dec 2018 06:19:37 +0000 Rüyada emziren kadın görmek, gönül ilişkisinin iyi olacağına, özlem duyulan bir ilişkiye, kolay kazanılan paraya, güvenli yaşamaya, sevince ermeye, vefakar dosta, sıcakkanlı ihtiyar adama, fakirlikten rahatlığa çıkılac Rüyada emziren kadın görmek, gönül ilişkisinin iyi olacağına, özlem duyulan bir ilişkiye, kolay kazanılan paraya, güvenli yaşamaya, sevince ermeye, vefakar dosta, sıcakkanlı ihtiyar adama, fakirlikten rahatlığa çıkılacağına, ticari kazancı çok olan girişim yapacağına, toplumsal hayatta huzura, iyi zamanlara yorumlanır. Negatif yorum olarak bilgisiz bir düşmana, kabul görmeyen bir olayla yüzleşmeye, anlaşılmaz bir musibetle karşılaşmaya, memnuniyetsiz duruma düşmeye, kötülükten emin olacağına işarettir. Bu rüyaya daha pozitif yaklaşan yorumcular şu şekilde derler ki: Bireyin gördüğü rüya zahmetle kavuştuğu temiz rızka, zorlukları aşarak aradığı temiz getiriye işarettir.  

Rüyada bebek emziren kadın görme, yenilgi ardından gözlediği berekete, samimi davranan akrabaya işaret sayılır, sizi hoş olmayan bir vaziyette bırakacağına işaret sayılır, rızkın kazançlı meydana gelmesine yorulmaktadır. 

Rüyada Bebeğe Süt Verme, son günlerde yapacağınız tüm girişimlerinizden hayırlı neticeler alacağınızın ve bu sayede büyük karlar elde edeceğinizin göstergesidir. Bu rüya bayanlar amaçlı güzel bir ömre, erkekler içinse mapusa düşmeye yorumlanmaktadır. 

Rüyada Erkek Bebek Emzirme, Yapılan işle alakalı olarak düşülmüş vaziyette olan rastgele bir sıkıntının başarılı bir iş yardımıyla ortadan kalkacağına, parasal olarak iyi olmayan geçtiğimiz bir çağın kapanacağına, yepyeni işlerin geleceğine, karın artacağına ve çiftler arasındaki bağın hepten sağlamlaşacağına işarettir. Rüyada kız bebek emzirme, eve bolluk ve bereket dolacağına, parasal ve içsel olarak çok fazla güzel bir hale gelineceğine, ana duasının açılacağına ve sevinçli olacağına işarettir. 

Rüyada Emziren Kadın GörmekRüyada Bebek Emzirmek, Bol getiri elde edileceği ve bitiminde iş sahibi olunacağı bir çalışmaya girileceğine, rakiplerin hezimete uğratılacağını, aile fertleri ile alakalı olarak bir takım güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle alakalı emeklerinin boşa gitmemesine ve hayırlı bir mevki için terfi alınacağına alamettir. 

Rüyada Bebek Emzirmek Ve Süt Görme, Bireyin, destek vereceği bir birey ile kuracağı bir firma yardımıyla bizzat parasal vaziyetini düzelteceği, kardeşi ile hayal ettiği bir seyahate çıkacağı, rakiplerinin birden çok hamle önüne geçeceği ve canını sıkan ve moralini bozan ne sıkıntıları varsa hepsinin üstesinden gelip ferahlığa çıkacağı manasına gelmektedir.  

Rüyada Bekar Kızın Bebek Emzirmesi, Eğitim yaşamında bir takım adımlar atılacağına, bu sayede beklentiler boşa çıkmayacak, ücret ve burs ile ilgili dede ya da amcadan başka bir deyişle baba aracılığıyla bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine işarettir. 

Rüyada Başka Bebek Emzirmek, Hayırlı bir rüya değildir. Dert ve üzüntüyle geçecek bir döneme, parasal bağlamda bir sıkıntıya düşmeye, çiftler arasına girecek soğukluğa ve günden güne artacak tartışmalara işarettir. 

Rüyada Çocuğu Olmayan Bir Bayanın Bebek Emzirmesi, Çok arzuladığı halde bir çeşitli hayallerine kavuşamamış bir bireyin, kısa zaman içerisinde aradığı her şeye kavuşacağına, önüne çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, verdiği tüm hükümleri uyguladığı halde aradığı para bazlı olarak kocaman güce kavuşacağına ve bereketi çok olan bir işe sahip olacağına yorumlanır. 

Rüyada Bir Başkasının Erkek Bebek Emzirdiğini Görme, Bireyin, hanesine misafir ettiği ve sıkıntılarından kurtulması amaçlı destek ettiği bir birey ile zıt düşeceği, daha ardından bu birey ile bir araya gelip bir takım konularda konuşacağına işarettir. 

Rüyada Ölü Birinin Bebek Emzirmesi, Rüya sahibinin, yakın zaman içerisinde kendisine zararlı olacak bir vaziyetle karşılaşacağına, gireceği bir ortaklıktan]]> Rüyada Sarışın Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-sarisin-kadin-gormek.html Mon, 03 Dec 2018 15:17:30 +0000 Rüyada Sarışın Kadın Görmek, Hastalık sahibi olan bir kadına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin çevresinde hasta olan veya hastaneye yatan bir kadın bulunur. Rüyada görülen sarışın kadın tanıdıksa o kimsenin kısa sür Rüyada Sarışın Kadın Görmek, Hastalık sahibi olan bir kadına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin çevresinde hasta olan veya hastaneye yatan bir kadın bulunur. Rüyada görülen sarışın kadın tanıdıksa o kimsenin kısa süreli bir rahatsızlık geçirmesine, eğer tanıdık değilse bu yorumun rüya sahibinin başına gelmesine delalet eder.  

Rüyada sarışın kadının saçlarının siyaha döndüğünü görmek, sıkıntıdan feraha ereceğine delalet eder. Bu rüya ümit kestiğiniz yerden size ulaşacak iyilik ve nimet anlamına gelmektedir. 

Rüyada Sarışın İnsan Görmek: Rüyada sarışın bir genç görmek, bazı hayalleriniz olduğunun ve bir kısmının gerçekleşmesi imkansız şeyleri kapsamaktadır. Rüyada sarışın bir gençle evlenen kişi, hayal ettiği adamla evlenir.
Rüyada sarışın bir yaşlı görmek, ister o yaşlı bayan olsun ister erkek olsun işe yaramaz işler peşine koşacağınız anlamına gelmektedir. 
Rüyada görülen sarı renk genellikle hastalıkla sonuçlanır. Sarı elbise, sarı çiçek ve sarı renkte olan her şey rüyada hastalıkla sonuçlanır. 
Rüyada Sarışın Kadın GörmekRüyada sarılın kadın görmenin Psikolojik tabiri, rüya gören kişinin dış görünüşü hakkında olan yargıları veya rüyayı gören erkekse, kadınlara olan zaafı anlamlarına gelir. Rüyada sarışın bir kadınla konuşan kişi hastane ziyaretinde bulunur. Sarışın kadın rüyası iyiye de kötüye de yorumlanabilmektedir. 

]]>
Rüyada Sakallı Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-sakalli-kadin-gormek.html Tue, 04 Dec 2018 10:15:48 +0000 Rüyada Sakallı Kadın Görmek, Bir kısım rüya tabircileri tarafından iyiye yorumlanmıştır. Bir kısım rüya tabircisi ise sosyal hayatta yaşayacağı sıkıntılara delalet olması hasebi ile pek iyiye yorumlamamıştır. Rüyada b Rüyada Sakallı Kadın Görmek, Bir kısım rüya tabircileri tarafından iyiye yorumlanmıştır. Bir kısım rüya tabircisi ise sosyal hayatta yaşayacağı sıkıntılara delalet olması hasebi ile pek iyiye yorumlamamıştır. Rüyada bir bayanın yüzünden sakallar çıktığını gören kimse yapacağı ticarete hile kazandırır. Kişi rüyasında sakallı kadın görmüş ise devlet dairesinde çalışmaktaysa bir kısım hatalı yanlış işlere girer. Ancak çevresindeki insanların kendisine söylemiş olduğu uyarıları dikkate alarak yanlışını düzeltir. Bir kısım rüya tabircileri rüyada sakallı kadın görmeyi sosyal hayatta girilecek ticari başarısızlık olarak nitelendirmiştir. Ancak kişi bu ticaretinden vazgeçmezse bu defa aydınlık ve servet dolu günler gelecektir. Hakeza bu güzel günlerin gelmesi biraz zaman alabilir ancak kişi ticaretinde ısrarlı olmalı ve sabırla beklemelidir. Şayet bir öğrenci sınav dönemlerinde rüyasında sakallı kadın görürse gireceği imtihanlardan düşük notlar alır. Ancak bu düşük notları öğrenciyi yıldırmamalıdır. Allah'ın izniyle kısa süre içerisinde çalışmalarının mükafatını alacak ve güzel günler gelecektir. 

Rüyada Sakallı Kadın GörmekRüyada Sakallı Kadının Bıyıklarının Olması
Bu rüya sahibi eğer bekar ise kısa süre içerisinde yaşamını bir bayanla birleştirir. Evliliğinin ilk zamanları karşılıklı olarak anlaşmazlıklar çıksa da eşi zamanla kendisine alışacak ve dünyaya gelecek çocuklarıyla, annelik duygusunun vermiş olduğu özveriyle yuvasına bağlı olacaktır. Rüyada sakallı kadının bıyıklarının çok uzun olduğunu gören kimse gireceği hatalı işlerden dolayı bir yakınından menfaat görür. Kimi kişinin geçmişte yapmış olduğu hataların gün yüzüne çıkması anlamına gelmektedir. Kimi tabirciler kimsenin varlıklı bir ailenin kızıyla evleneceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağını dile getirmişlerdir. Rüyada sakallı bir kadına para verdiğini gören kimse haram ve yanlış yollara bulaşır. Bu sebeple ciddi anlamda parası ziyan olur. Böyle bir rüya gören kimse oldukça dikkatli olmalıdır. Girebileceği günahlar yüzünden yaşamı boyuncu pişmanlık duyabilir.

Rüyada Genç Bir Kadından Sakal Çıkması
Rüyasında kibar ve güzel bir bayanın zamanla sakallarının çıktığını gören kimse mana aleminde hataya düşmüştür. Daha önceden değer vermiş olduğu bir kısım arkadaşlarından zarar görecektir. Bir kısım tabircileri rüyada genç bir kadından sakal çıktığını gören kimsenin bekar ise kısa süre içerisinde güzel bir bayanla evleneceğine delalettir. Ancak kişi evlendiği bu kimsenin zamanla ev içerisinde gördüğü bir kısım yanlışlarından kaynaklı olarak pişmanlık duyacaktır. Bu sıkıntının sonu ferahlıktır ilerleyen zamanlarda birbirlerine iyice alışan bu evli çift, sıkıntıların üzerinden birbir gelecektir. 

Rüyada Sakallı Kadından Menfaat Görmek
Bir kimse beklenmedik bir yerden paraya kavuşur. Bu kimse bir ticari işe girmişse hiç tanımadığı bir insanla ciddi anlamda ticari anlaşmalar yaparak güzel kazançlar elde eder. Ancak bu kişi yapacağı ticari anlaşmalarda oldukça dikkat etmelidir. Çünkü sakallı kadından menfaat görmek bazen yapılan ticari anlaşmada düşülecek hataya işarettir. Rüyada sakallı bir bayandan güzel sözler duyduğunu gören kimse, günah olan işlerden büyük keyif alacağına işarettir. Ancak bu günah kokan işleri zamanla canını sıkacak ve geçmişine baktıkça pişmanlıklar duyacaktır. Rüyada sakallı kadın görmek iyi ve güzele işaret iken bir kısım sıkıntılı işlerin oluşacağına işarettir. Bu nedenle böylesi bir rüya gören kimse hataya düşmemeli ve yanlışlardan korunmak amacıyla bol bol sadaka çıkarmasında fayda bulunmaktadır. 
]]>
Rüyada Adetli Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-adetli-kadin-gormek.html Wed, 05 Dec 2018 06:57:58 +0000 Rüyada Adetli Kadın Görmek, birçok anlama fakat benzer anlamlara gelebilir. Bu rüyayı gören kişinin panik heyecan telaş yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin saklaması gereken bir hadise olduğu ve bu hadisenin açığa çı Rüyada Adetli Kadın Görmek, birçok anlama fakat benzer anlamlara gelebilir. Bu rüyayı gören kişinin panik heyecan telaş yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin saklaması gereken bir hadise olduğu ve bu hadisenin açığa çıkma olasılığı olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bu sırrı saklamak adına göstereceği çabaları simgeler. Bir diğer anlamıyla da rüya sahibinin çok güvendiği bir kimse tarafından hayal kırıklığına uğrayacağına ve bunun için üzülüp o kişiye anlattığı her şeyin açığa çıkmasından korktuğundan dolayı panikle hareket edeceğine delalet eder. Bilindiği gibi adet kanı sadece rüyada değil gerçek hayatta da tedirgin bir durum yaratabilir. Rüya da görülen adetli kadın eğer kişinin tanıdığı biri ise o kişiden zarar göreceğine ve sıkıntı yaşayacağına işaret eder. Ancak görülen adetli kadın eğer hiç tanınmıyor ise bu da rüya sahibinin hiç tanımadığı biri tarafından yargısız infaz edileceğini simgeler. 

Rüyada Adetli Kadın GörmekRüyada Adetli Kadına Çamaşır Verdiğini Görmek
Rüya sahibi rüya da gördüğü kişiyi tanıyor ise gerçek yaşamda tanıdığı zor durumda olan birine yardım edeceğine ancak bu yardımı yaparken karşı tarafın sıkıntısına bulaşacağına işaret eder. Kişiyi tanımıyor ise bir kişi aracılığı ile tanımadığı bir insanın derdine derman olacağı anlamına gelir. 

Rüyada Adetli Kadının Evine Gitmek
Rüya da adetli bir kadının evine gitmek pekte iyi yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin görüştüğü ve evlerine girip çıktığı insanlara dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir. Aksi halde başına işler alacağına ve bundan hem kendinin hemde ailesinin zarar göreceğine işaret eder. Bu kişinin evine girip çıktığından dolayı samimiyetinden dolayı ise kendini kurtarma çabaları yapsa da zor olacağını simgeler. 
]]>
Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-carsafli-kadin-gormek.html Wed, 05 Dec 2018 16:54:10 +0000 Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek, Rüya tabircileri tarafından gizem ve karamsarlık olarak nitelendirilen bu rüyanın tabiri kişinin sosyal yaşantısı ile yorumlanmaktadır. Bir kimse rüyasında kara çarşafa bürünmüş bir bayan Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek, Rüya tabircileri tarafından gizem ve karamsarlık olarak nitelendirilen bu rüyanın tabiri kişinin sosyal yaşantısı ile yorumlanmaktadır. Bir kimse rüyasında kara çarşafa bürünmüş bir bayan görürse rüya sahibi çevresindeki insanlardan zarar görür. Çarşaf içerisinde kadının görülmesi kişinin gizli ve esrarlı işlere gireceğine delalettir. Bir kimse rüyasında çarşaflı kadın görürse sosyal yaşantısında girmiş olduğu ticaretinde zarar görür. Görmüş olduğu bu zararın temelinde yapmış olduğu gizli saklı anlaşmalar ve ticaretine hile katmasından kaynaklıdır. Şayet bir kimse devlet memuru olarak çalışmaktaysa, bu kimse devletin vermiş olduğu imkanları kendi çıkar ve menfaatleri için kullanır. Bu nedenle böyle bir rüya gören devlet memuru devlete ait malları kendi çıkarları amacıyla kullanmasından dolayı zarara uğrar. Bir işletme sahibi rüyasında çarşaflı ve yüzü belli olmayan bir bayan görmesi halinde bu durum iyi değildir. Çünkü işletmesinde kendisinin arkasından gizli saklı işler çeviren iki yüzlü insanlarla karşı karşıyadır. Bu nedenle bu kimse işlettiği kurumu, emanet ederek bıraktığı kişilere oldukça dikkat emelidir. Bir kısım rüya tabircileri ise rüyada çarşaflı kadın görmeyi güvensizlik olarak nitelendirmiştir. Böyle bir rüya gören kimse sosyal hayatında aktif değildir ve arkadaş edinmekte zorlandığı şeklinde yorumlar yapmıştır. Rüya tabircileri her ne kadar olumsuz olarak nitelendirmiş ise de bir kısım rüya tabircileri çarşafın altında yatan güzelliklere mazhar olunacağına, karanlık ve sonu gözükmeyen yolların aydınlığa açılacağı şeklinde yorumlar yapmıştır. 

Rüyada Çarşaflı Kadın GörmekRüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek
Rüya sahibi rüyasında kara çarşaflara bürünmüş bir kadın görmüş ve bayanın yüzünü tam olarak seçmiş ise, çevresinde dost görünen insanların gözüne baka baka kendisine zarar verdiğine işarettir. Ancak kadının yüzünün açık olması, rüya sahibine zarar verecek insanları gün yüzüne çıkartacaktır. Bir kimse eğitim alanında çalışmalar yapmakta ve rüyasında şişman ve kara çarşaf içerisinde bulunan bir bayana görürse bu durum oldukça güzel bir haberdir. Çünkü yıllardan beri vermiş oldukları emeklerin meyvesini almak üzeredir. Yıllar boyunca yapmış olduğu çalışmalar bir gizem içerisinde kendisini korumakta iken birden bire her şey çözülerek güzel günler gelecektir. Bir kısım rüya tabircilerince sinsi ve kendini belli etmeyen büyük bir düşmana işaret olduğunu dile getirmişlerdir. Ayrıca kişi dünya ile çok fazla meşgul olduğundan dolayı manevi hayatında hataya düşer. Böyle bir rüyayla karşı karşıya kalan kimse yapmış olduğu hatalardan dolayı oldukça dikkatli olmalıdır. 

Rüyada Beyaz Çarşaflı Kadın Görmek
Rüya sahibi rüyasında beyazlar içeresinde örtünen ve güzel yüzlü bir bayanı görmesi oldukça hayırlıdır. Şayet bu rüyayı gören kimse bekar ise hayırlı bir izdivaç yapar. Ayrıca yuvası bereketlenir ve maddi anlamda hiçbir sıkıntıya girmez. Şayet bir kimse ticaret ile uğraşmakta ve rüyasında beyaz çarşaflı bir bayanın kendisine tebessüm ile bakması oldukça hayırlıdır. Çünkü bu kişi kazanmış olduğu servetini helal yolda harcar ve hayırlı amel etme gayreti içerisindedir. Bu kimse çevresine yapmış olduğu yardımlardan dolayı hayır duaları alacağına işarettir. Şayet bir kimsenin normal hayatında düşmanları bulunmakta ise rüyasında beyaz çarşaflı bir bayan görmesi, bu düşmanlarından kurtulacağına işarettir. Ayrıca düşmanları artık kendisine zarar vermeyecek, bir daha karşılarına çıkmayacaktır. Rüyasında çarşaflı kadın gören bir kimse iki yüzlü insanlara ve düşmanlarına karşı oldukça dikkat etmelidir. Başına gelebilecek musibetlere karşı Allah'a sığınmalı ve bol bol sadaka çıkarmalıdır. 
]]>
Rüyada Kocasını Başka Kadınla Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-kocasini-baska-kadinla-gormek.html Wed, 05 Dec 2018 17:59:29 +0000 Rüyada Kocasını Başka Kadınla Görmek, Bu rüya olumlu bir şekilde yorumlanır. Ancak genel olarak rüyada görülen koca hayırlı bir haber olarak da işaret eder. Kötülüğe ve şerre yorulmaz. Rüyada kocasını başk Rüyada Kocasını Başka Kadınla Görmek, Bu rüya olumlu bir şekilde yorumlanır. Ancak genel olarak rüyada görülen koca hayırlı bir haber olarak da işaret eder. Kötülüğe ve şerre yorulmaz. Rüyada kocasını başka kadınla görmek en genel anlamı ile kısmet demektir. Rüyayı gören bir kimse için karşısına çıkan bir kısmeti veya hali hazırda bekleyen bir kısmetin kendisine geleceğini haber etmektedir. Yani kadının çok uzaklardan beklediği ve uzun zamandır görmediği bir sevdiği hakkında alabileceği haber olarak müjdelenir. Bazen de rüyada kocasını başka kadınla görmek, yaşanılan ve paylaşılan sevginin yansıması olarak da ifade etmektedir. Rüyada kocasının başka bir kadınla beraber olduğunu görmek, iç aleminde bir takım korkuların olduğu ve bu rüya kişinin yaşamında ortaya çıkacak olan bazı sorunlara da işaret edilir. Şayet bu rüyayı gören erkekse amacına ulaşarak, işinde ilerlemesine ve sonunda mutlu olacağının işaretidir. Ayrıca sıkıntılı bir dönemden geçerek, bazı olaylar karşısında sabırlı olunursa tekrar huzura kavuşacağına dair yorumlanır. Böyle bir rüya görülürse, eşini çok sevdiği yada ona karşı duyduğu güven için, uzun zamandır beklediği hayırlı haberin geleceğine yorumlanır. Ayrıca bu rüya evliliklerde yaşanılan ilişkilerin uyumu içinde olduğuna da yorumlanır. Bunun için gösterilmiş olan çabaların varlığından da bahsedilir.

Rüyada Kocasını Başka Kadınla GörmekRüyada Kocasının Aldattığını Görmek; Rüya sahibinin kocasının sadık biri olduğuna ve karısına olan hislerinin oldukça güçlü olduğuna yorumlanır. Rüyada kocası tarafından aldatıldığını görmesi, eşlerin birbirlerine olan güvenin sağlam olması anlamına gelir.

Rüyada Kocasını Başka Kadınla Evlenirken Görmek; Böyle bir rüyada evlenen zengin olur diye yorumlanır. Nikah memuru görmek, kişinin hayatında rol oynayacak bir kişiye işarettir. Ancak sonrasında aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına delildir.

Rüyada Kocasını Başkası İle İlişkiye Girerken Görmek; Hayal edilen tüm isteklerin gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin evliliğindeki sorunlarını en kısa sürede aşacağına yorumlanır. Bu sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu nimete delalet eder.

Rüyada Kocasını Kıskanırken Görmek; Bir kaç hafta içinde iyi değişimleri haber verir. Rüya sahibinin zorlanarak kavuşacağı müjdeye delalet eder. Rüya sahibini bekleyen refah dolu günlerin yaklaştığına ve rüya sahibinin oldukça hisli olduğuna yorumlanır.

]]>
Rüyada Ölü Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-olu-kadin-gormek.html Thu, 06 Dec 2018 11:00:30 +0000 Rüyada Ölü Kadın Görmek, Genellikle tersine yorumlanır. Rüyada ölü görmek diri getirmeye işaret eder. Bu rüya hayırla yorumlanır. Rüyayı gören kişinin sevinçli bir haber alınacağına tabir edilir. İş hayatı Rüyada Ölü Kadın Görmek, Genellikle tersine yorumlanır. Rüyada ölü görmek diri getirmeye işaret eder. Bu rüya hayırla yorumlanır. Rüyayı gören kişinin sevinçli bir haber alınacağına tabir edilir. İş hayatında sıkıntılı olduğu dönemlerin de sona ereceğini, yaşanan parasal sorunların düzeleceğine ve huzursuzlukların biteceğine dair anlam taşır. Rüya sahibinin gireceği büyük bir iş neticesinde hiç beklemediği kadar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına delildir. Rüyada ölü kadın görmek, o kişinin ahirette huzur içinde olduğuna işaret eder. Rüya sahibine erişecek olan kısmet ve güzel dostlukların başlangıcı olarak da yorumlanır. Rüyada ölü kadın görmek, ölmüş kadının gelerek haber vermesi şeklinde haber verdiği bir şeyinde gerçekleşeceğine yorumlanır. Şayet ölü kadın güzel bir haber veriyorsa, rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan sürpriz gelişmelere, mutluluklara, her anlamda istek ve arzularının yerine gelmesine işarettir. Bazen de sıkıntılarından kurtulup, rahatlamasına işaret eder. Rüya sahibine bu nimetlerde dolayı sevinip gönül huzuru içerisinde yaşamaya ve en kısa sürede karşınıza çıkacak iyi huylu bir kimse ile arkadaş olmaya da yorumlanır. Rüyada ölü kadın görmek, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar olacağını bildirir. Üzüntü duyulan şeylerin de düzeleceğine rivayet edilir.

Rüyada Ölü Kadın GörmekRüyada Ölü Kadın Görmek; Rüya sahibi için çok güzel bir rüyadır. Allah'ın sevgili bir kulu olduğunu ve yapılan iyiliklerin karşılığında faydaya ve gelecek güzel günlere işarettir. Rüya sahibinin uzun zamandır gurbetçi olan bir yakınınla kavuşmaya da alamet eder.

Rüyada Ölü Kadını Gülerken Görmek; Rüyayı gören kişinin, uzun zamandır hayalini kurduğu bir şeyin gerçekleşeceğine, bu sayede rahata ereceğine, işinde ilerleyeceğine, mutlu olacağınızı işaret ettiği gibi yeni kazanç kapılarının açılacağına da alamet eder.

Rüyada Ölü Kadını Öptüğünü Görmek; Mutluluk ve sevinç getirir. Rüya sahibi herkes tarafından saygı göreceğine, takdir edilip ve sevileceğine yorumlanır. Rüya sahibi için güzel günlerin yaklaştığına ve yaptığı değişiklikler ile doğru yolda ilerleyecek olmasıdır.

Rüyada Ölü Kadına Sarıldığını Görmek; Rüya sahibinin maddi durumunun iyileşmesine, hayalini kurduğu şeylerin sahibi olur. Rüya sahibi yeni bir ev alabilir. Yada arabasını yenileyebilir. Rüya sahibi daha iyi şartlarda bir muhite ve eve yerleşmesine delalet eder.

Rüyada Ölen Kadını Canlı Görmek; Vefat etmiş birini veya yakınınızı canlı olarak hayattaymış gibi görmek, hayırlı ve huzurlu bir hayat sürmeye yorumlanır. Rüya sahibinin şans yönünden kısmetinin açılmasına, mal ve mülk sahibi olur. Gelir kaynağı elde eder.

Rüyada Ölü Kadını Konuşurken Görmek; Rüya sahibinin rakipleri arasından sıyrılan ve birçok kişinin imrendiği ve özendiği bir kimse olacağına yorumlanır. Arkasından pek çok dedikodu duyabilir. Ancak bunların yalan olduğu tüm kişilerce anlaşılacaktır.

]]>
Rüyada Dul Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-dul-kadin-gormek.html Fri, 07 Dec 2018 06:33:22 +0000 Rüyada Dul Kadın Görmek, mal ve paraya yorumlanır. Dul kadının dul erkekle evlenmesi ise mutlu ve zengin bir hayat yaşamaya delalet eder. Bununla birlikte görülen dul kadının evimize gelmesi haber gelmesine, genç ve yakış Rüyada Dul Kadın Görmek, mal ve paraya yorumlanır. Dul kadının dul erkekle evlenmesi ise mutlu ve zengin bir hayat yaşamaya delalet eder. Bununla birlikte görülen dul kadının evimize gelmesi haber gelmesine, genç ve yakışıklı bir adama, yaşlı ve paralı kimselere, temiz ve helal para kazanmaya dalalet ettiği yorumlanır. 

Eğer zengin bir kadın eşinden ayrılmış olarak görülür ise yakında maddi olarak zayıflayacağına yorumlanır. Rüyayı gören kadının boşandığını görmesi yeni ve samimi arkadaşlar bulacağına, iyi işaretlere yorumlanır. Rüya da görülen dul kadın bazen de rüya sahibinin evliliğinin kötü gitmesinin yansıması olarak düşünülebilir. Eğer rüya görüldüğünde mutlu olunmuş ise; olumlu şeylerin olacağına, eğer karamsar bir tablo ortaya çıkmış ise rüya sahibinin dini açıdan inanç boşluğunun oluştuğunu, bir an önce inancına uygun ibadetlerini tamamlaması gerektiği anlamında yorumlanır. Kimi zamanda anlayışsız insana, kaprisli bir yöneticiye, kavga ve kargaşaya, kötü niyetli kişilere yorumlanır. 

Rüyada Dul Kadın GörmekEvli birinin rüyada dul kaldığın görmesi, eşinin kendinden ayrılacağına, dul bir kadının dul bir erkekler evlenmesine işaret olarak ta yorumlanır. Ayrıca dul bir kadın görülmesi, kavga edeceğinize ve arkadaşlarınızın sizi sahiplenmeyeceğine de yorumlanır.

Bu rüya genel olarak iyi olarak değerlendirilir, zorlu şartların ortaya çıkabileceği ve özlediği daha mutlu bir yaşama sahip olacağı, umutlarının tekrar yeşereceğine, zorlukların üstesinden gelerek feraha ulaşacağına, başarısız günlerden sonra nihayet hasret duyduğu başarıya ulaşacağına işarettir.
]]> Rüyada Hamile Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-hamile-kadin-gormek.html Sat, 08 Dec 2018 00:48:48 +0000 Rüyada Hamile Kadın Görmek, bu rüyayı gören kişinin hayatının içerisinde yaşayacağı beklenmedik sürprizlere delalet etmektedir. Hatta alınacak olan müjdeli haberlere, yaşamında olacak hayırlı gelişmelere, mutlu adımlara v Rüyada Hamile Kadın Görmek, bu rüyayı gören kişinin hayatının içerisinde yaşayacağı beklenmedik sürprizlere delalet etmektedir. Hatta alınacak olan müjdeli haberlere, yaşamında olacak hayırlı gelişmelere, mutlu adımlara ve rüya sahibinin yapacağı güzel işlere rivayet edilmektedir. Rüyasında hamile bir kadını gören rüya sahibinin uzun zamandır beklediği evlada kavuşmasına, bu hayalinin gerçek olması için etmiş olduğu bütün dualarının kabul olacağına tabiri olunmaktadır. Rüyayı gören kişinin tanımış olduğu birisiyse, kısa süre içerisinde evlat sahibi olmasına ya da çok iyi bir kısmetinin çıkacağına yorumlanır. Genellikle görülen bu rüya bekar olan kızlar için nikah şeklinde tabiri yapılmaktadır. Farklı bir tabir olarak rüyada görülen hamile kadın, rüya sahibi için gelecek hayırlara ve hamile gördüğü kadının yapmış olduğu yardımlar ile bütün sıkıntılarından kurtularak feraha ermesi şeklinde tabiri yapılmaktadır. 

Rüyada Hamile Kadın Görmek, bu rüya özellikle hayırlara vesile olacak olayların yaşanacağı şeklinde tabiri yapılmaktadır. Rüya sahibi açısından yaşanacak güzel olaylar ve gelişmelerin olacağı yönünde hayırlı bir rüyadır. Kişi beklemediği bir anda yaşamış olduğu gerçeklerle hayatında bazı değişikliklerin yaşanacağına delalet olunmaktadır. Beklenmedik bir anda rüya sahibinin alacağı sürpriz bir şekilde gelen haber ile çok sevineceğini işaret etmektedir. Aynı zamanda elinde olan işin daha fazla başarılara ulaşacağına, hatta bitirme aşamasında olan bir kısım işlerin en kısa sürede tamamlanıp bitirileceğine delalet olunmaktadır. Ayrıca hayra yorumlanırken mutlu gelişmelerin olacağını da müjdelemektedir. Özellikle senelerdir bebek özlemi duyan kişinin ve bebek sahibi olmak için durmadan dua etmesi, ancak bir türlü bebek isteğine kavuşamayan kişi bu rüyayı görür ise, kısa zaman içerisinde bebeği olacağına dair mesaj vermektedir. 

Rüyada Hamile Kadın GörmekRüyasında Hamile Bir Kadın Görmek, çoğunlukla bu rüyayı gören kişinin bebek sahibi olacağına yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi hamile olan bir kadının kapısının önünde bekliyor ise, kendisini çok sevindirecek güzel haberler alacağına tabiri yapılmaktadır. Ancak rüyayı gören kişi kendisinin hamile olduğunu görürse, eline geçecek olan mal varlığını temsil etmektedir. Ayrıca rüyasında kendi hanımının hamile olduğunu gören bir erkek, dünyada istediği herhangi mallardan birisine kavuşacağına inanmasına işaret etmektedir. 

Rüyada Hamile Kadın Görmek, bazen görülen bu rüya sıkıntıyla yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin üzüntü ve keder yaşayacağı olaylara ve gizlenmiş olan işlerin açığa çıkması şeklinde tabiri yapılmaktadır. Ancak bu rüyayı görmek müjdeli haberlerin ve gelişmelerin yaşanacağına da vesile olabilmektedir. Hatta bu rüyayı gören kişinin talihinin ve bahtının açılacağına, bütün şans kapılarının bu dönemlerde açık olduğuna delalet etmektedir. Başka bir tabire göre hamile gördüğü kadının aynı anda doğum yaparak kız evlet dünyaya getirmişse, çevrenizdeki bazı kişilerden borç paralar alınacağına tabiri yapılmaktadır. Eğer rüyasında hamile kadını gören bekar bir kız ise, iş yaşantısında oldukça başarılı bir dönem geçireceğine, evli bir kadınsa sevineceği güzel haberlerin yolda olduğuna dair yorumlar yapılmaktadır. Ayrıca bu rüyayı gören bekarlar kısa sürede evleneceklerini bilmelidirler. Artık hayırlı kişilerle yapılacak olan evliliklerin bu rüya sayesinde önü de açılmış olacağını işaret etmektedir. Evli olan kadınlar için bu hayırlı rüya çoğunlukla ev içerisinde yaşanacak mutluluk ve muhabbet kapısınında açık olduğu anlamına gelmektedir. 

Rüyada Hamile Kadın Görmek, rüya sahibinin beklemediği bir anda alacağı habere ve ummadığı kazançlar şeklinde rivayet edilmektedir. Kazanılacak olan mallara ve istediği her şeyi elde edeceğine tabiri yapılmaktadır. Büyük alimlere göre, bu rüyayı gören kişi kendisinin hami]]> Rüyada Başörtülü Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-basortulu-kadin-gormek.html Sat, 08 Dec 2018 01:08:59 +0000 Rüyada Başörtülü Kadın Görmek, Birçok kişiye fayda sağlayacak olan işler yapmaya, hüner ve yetenek sahibi bir insana, ön plana çıkacak işlerle uğraşıp şöhrete ulaşmaya, maddi anlamda fayda sağlayacak işlere girişip ma Rüyada Başörtülü Kadın Görmek, Birçok kişiye fayda sağlayacak olan işler yapmaya, hüner ve yetenek sahibi bir insana, ön plana çıkacak işlerle uğraşıp şöhrete ulaşmaya, maddi anlamda fayda sağlayacak işlere girişip maddi sıkıntılardan kurtulmaya, istek ve hayallerin gerçekleşeceğine ve sağlığa kavuşmaya delalet eder. Bazı tabircilere göre, eli sıkı bir akrabaya, iyi niyetli görünen ancak kötü kalpli birinden bir fenalık görmeye, kolay çözülmeyecek bir sorunla karşı karşıya gelmeye, uzun süre devam edecek sıkıntılar çekmeye ve kötü durumda olmaya yorulur.

Rüyada açık birini başörtülü görmek, temiz ve helal rızka sahip olmaya, bol şansa, rahatlık ve sefa içinde sürülecek olan günlere, iş hayatında yükselmeye, hanede yaşanacak olan bolluk ve berekete, iyi niyetli insanlarla karşılaşıp fayda görmeye, güvenli olmaya, zahmetlerin sonucunda yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına ve sıkıntı ve zorlukların ardından gözlenen huzura kavuşmaya delalet eder.

Rüyada beyaz başörtülü kadın görmek, büyük bir güce sahip olmaya, itibar kazanmaya, hayırlı işler yapmaya, iyi niyetli ve güzel arkadaşlar sahibi olmaya, herkesin imrenerek baktığı ve takdir ettiği güzel bir hayat yaşamaya, rüya sahibinin yakın zamanda çok mutlu olacağı bir haber alınacağına ve bu haber sayesinde ferahlayıp rahatlığa kavuşacağına ve temiz mala işaret eder.
Rüyada siyah başörtülü kadın görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak olan birine içindeki sırlarının ve her şeyini anlatacağına, rüya sahibi eğer evli ise eşinin üzüleceği bir haber alacağı anlamına gelir.
Rüyada yeşil başörtülü kadın görmek, dünya hallerinden vazgeçip manevi hayata yönelmeye, rüya sahibi evli ise hanesinde yaşanacak olan mutluluk ve huzura ve hayatı boyunca sürecek iyilikler ile tabir edilir.
Rüyada sarı başörtülü kadın görmek, rüya sahibinin hanesinde yaşanacak olan bir hastalığa ya da kısa süre yaşanacak olan sıkıntılara ve üzüntüleri alamet eder.

Rüyada başörtülü çirkin bir kadın görmek, sevince, sözlerin tutulmasına, yoksulluktan kurtulmaya, duygusal hayatta yaşanacak olan olumlu gelişmelere ve zahmetsizce elde edilecek olan mala işaret eder.
Rüyada rüya sahibinin tanıdığı ve kendine yakın olan bir kadını baş örtülü olarak görmesi, rüya sahibinin yakın zamanda duyacağı hayırlı gelişmelere, maddi anlamda yükselmeye, güç ve kuvvet sahibi olmaya, aydınlık bir geleceğe, sevince, sevdikleri ile beraber yaşanan huzurlu bir hayata, düşkünlükten kurtulmaya, yenilgiden sonra elde edilecek olan galibiyetlere ve evlenip hayali kurulan bir hayata kavuşmaya alamet eder.
Rüyada hiç tanımadığı başörtülü bir kadın görmek, rüya sahibinin herkes tarafından imrenilen bir hayatı olacağına, güzel ve hayırlı kısmetler ile karşılaşmaya, yüksek mevkilere ulaşmaya, kendisine maddi ve manevi anlamda yük olan kimselerden kurtulmaya, toplu paraya, uğraşlarının sonucunda gözlenen hünere ve yakın zamanda yaşanacak olan bereket ile yorumlanır.
Rüyada karısını başörtülü görmek, evde yaşanacak olan iyilik ve güzelliklere, dostlar ile beraber neşe içinde geçecek bir ömre, zenginliğe aşk hayatının iyi gittiğine ve şan ve şeref anlamına gelir. 

Rüyada yeni ve temiz başörtüsü takmış bir kadın görmek, varlıklı ve iyi niyetli bir eş anlamına gelir. Başörtüsü eski ve yamalı ise, yoksul eş ve zorluklar içinde çekilecek bir hayata işaret eder.
Rüyada başörtülü bir kadının başörtüsünün çıkardığını görmek, kişinin eşi ile sorun yaşayacağı anlamına gelir.
Rüyada kumaştan başörtü takmış kadın görmek, iffetli bir kadına, yeni dostluk ve arkadaşlıklar kurmaya ve büyük fayda görmeye işaret eder. Rüyada kadının baş örtüsü geniş ise, rüya sahibinin hanesinin genişleyeceğine, hanede yaşanacak bolluk ve berekete, başörtüsü küçük ve dar ise, hanede yaşanacak birtakım sıkıntılara işarettir. 
Rüyada başörtülü bir kadının kendisini hediye verdiğini görmek, rüya sahibinin kısa zamanda karşısına çıkacak olan hayırlı kısme]]> Rüyada Güzel Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-guzel-kadin-gormek.html Sat, 08 Dec 2018 19:44:37 +0000 Rüyada Güzel Kadın Görmek, ne şekilde görülürse görülsün rüyayı gören kişinin hayır ve rahatlıkla geçecek bir sene yaşayacağına işaret eder. Rüyada görülen güzel kadın gerçek yaşantıda rüyayı gören kişi tar Rüyada Güzel Kadın Görmek, ne şekilde görülürse görülsün rüyayı gören kişinin hayır ve rahatlıkla geçecek bir sene yaşayacağına işaret eder. Rüyada görülen güzel kadın gerçek yaşantıda rüyayı gören kişi tarafından tanınmıyorsa beklenmedik bir yerden sevinçli bir habr alacağına işaret eder. Rüyada güzel bir kadın görmek genellikle iyilik, zafer, sevinç ve ferahlığa işaret eder. Rüyayı gören kişi genç yaşta ise rüyada güzel bir kadın görmek dinin güzelliklerinden nasipleneceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi yaşlı ise kendisine kuvvet ve şehvet geleceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi fakir biriyse rüya sahibi zengin olur. Eğer rüya sahibi gerçek hayatta talihsizlikler yaşıyor ve işleri yolunda gitmiyorsa rüya sonucunda tüm yolunda gitmeyen şeylerin düzeleceğine işaret edilir. Kadını bazı yorumcular ambar, mahzen, sandık olarak da tabir ederler. Hatta bazen rüyada görülen güzel kadın, kabir olarak da bilinir. Rüyada güzel bir kadın rüya sahibinin evine gelerek onunla konuşursa yada dertleşirse; rüya sahibi fakir ise  fakirse hal ve vaktinin iyileşeceğine, bolluk ve bereket sahibi bir kişi olacağına, hasta ise şifa bulacağına, birine borcu varsa borcunu ödeyeceğine, iş olarak ticaretle uğraşıyorsa kazancının artacağına ve işlerinin büyüyeceğine, memur veya işçi ise terfi alacağına delalet eder. Ayrıca rüyada görülen güzel kadın, devamı olmayan mal olarak da yorumlanır.Rüyada Güzel Kadın Görmek 

Rüyada kadın, hem hayır hem şerle yorumlanır. Rüyada güzel bir kadın görmek dedikodu, kötü haber ve yalanı ifade eder. Olumsuz yorumlamada genelde hoşa gitmeyecek olaylar olarak tanımlanır. Tüm bunlar yaşandıktan sonra ise gelecek ve uzun süre devam edecek mutluluk olarak yorumlanır. 

]]>
Rüyada Bıyıklı Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-biyikli-kadin-gormek.html Sun, 09 Dec 2018 02:59:25 +0000 Rüyada Bıyıklı Kadın Görmek, Bazı alimlere göre, rüyada bıyıklı kadın görmek asalet ve güçtür demişlerdir. Rüyasında bıyıklı kadın gören kişi saygı görür. Bu rüya aşık olmaya da yorumlanır. Rüyada Rüyada Bıyıklı Kadın Görmek, Bazı alimlere göre, rüyada bıyıklı kadın görmek asalet ve güçtür demişlerdir. Rüyasında bıyıklı kadın gören kişi saygı görür. Bu rüya aşık olmaya da yorumlanır. Rüyada bıyık rahmettir. Bu rüyayı gören bir kimse dini anlamda güçlenir ve derecesi yükselir. Rüya sahibinin elde edeceği zaferlere, iş hayatında başarılı girişimlere ve yüksek makama erişeceğine delalet eder. Rüyasında bıyıklı kadın görmek, yumuşak huylu bir insanla tanışacağınıza ve zamanla büyük bir dostluğun başlangıcına işaret eder. Rüya sahibi yakınlarının saygısını kazanacak işler yapacağına, borcunu ödeyeceğine ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Ayrıca rüyada bıyıklı kadın görülmesi mal ve servete de işaret eder. Rüya sahibi için yakın zamanda duyulacak hayırlı habere, şifa bulmaya, bol gelir elde edeceğine, ikili ilişkilerde memnuniyete, rahata ermeye ve helal olan varlığa kavuşması olarak yorumlanır. Rüyada bıyıklı kadın görmek, gerçek hayatta ve iş hayatında büyük başarılara imza atar. Üstesinden gelemediği dertleri son bulur ve biraz daha rahatlaması şeklinde yorumlanır. Bundan sonraki hayatında daha parlak bir geleceğe sahip olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin kendisine bulacağı yeni uğraşlar ile hobiler olacaktır, yorumu yapılır. Şuan ki hayatında yoğunluktan dolayı stresten uzaklaşma isteği duyacak ve kendi zevkine göre gideceği yer olarak yorumlanır. Bu sayede sıkıntıdan ve stresten biraz olsun uzak durma fırsatı yakalayacaktır. Rüya sahibi ailesine karşı iletişimini de geliştirip, onların da gönlünü yapmasını bilecektir. Onları da mutlu edecektir.

Rüyada Bıyıklı Kadın GörmekRüyada Uzun Bıyıklı Kadın Görmek; Rüya sahibinin yapacağı bir işte oldukça başarı sağlayacağına ve bu sayede uğraştığı ve baş koştuğu bu yolda elinden geleni yaptıktan sonra zafer elde edeceğine yorumlanır. Bu da o kişiyi sevilen birisi konumuna getirecektir.

Rüyada Bıyığı Büyümüş Kadın Görmek; Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler olacağına yorumlanır. Hayırlı işler yaparak iyiliğe yorumlanır. Bu sayede rüya sahibinin işleri yoluna girer, borçlarını öder ve sıkıntılı günleri geride bırakır.

Rüyada Beyaz Bıyıklı Kadın Görmek; Bu rüya yeni başlanılan işten vazgeçeceğinize yorumlanır. Bütün bunlar rüya sahibinin mutluluğa gide yolda ilerlemesi ve kendisini üzen şeylerden uzaklaşacaktır. Yeni bir iş yada işte yeni projelere girişmesi yönündedir.

Rüyada Kısa Bıyıklı Kadın Görmek; Dinin gerektirdiği şekilde ibadetlerini yerine getirmeye yorumlanır. Bu sayede maddi zorlukları aşarak sıkıntılardan kurtulmaya delildir. Rüya sahibinin çok varlıklı bir ailesi olduğuna veya olacağına dair bir işaret olduğuna inanılır.

Rüyada Bıyığını Yolan Kadın Görmek; Rüya sahibinin ibadetlerini yerine getirdiğine yorumlanır. Hayatının akışında manevi yönünü geliştirip, duygularını da içinde yaşayacak anlamındadır. Aynı zamanda rüya sahibi bekar ise, tez zamanda evlilik yaşayacaktır.

Rüyada bıyığını Cımbızla Alan Kadın Görmek; Uzun süredir görüşmediğiniz ve ayrı kaldığınız bir dostunuz ile görüşeceksiniz. Aile yakınları ile gidilecek bir yolculuğa da delalet eder. Rüya sahibinin huzurlu ve neşeli geçecek bir hayat yaşayacağına yorumlanır.  

"Allah rüyalarınızın ve dualarınızın karşılığını hayırla müjdelesin" Amin.

]]>
Rüyada Bir Kadını Öpmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-bir-kadini-opmek.html Sun, 09 Dec 2018 09:56:23 +0000 Rüyada bir kadını öpmek, rüyayı gören kişinin öncelikle bu rüyayı hayra yorması gerekir. Rüyaların tamamının yorum edilmesi rüya hakkında daha sağlıklı bilgi edinilmesini sağlar. Görülen rüyaların bir parçasının yo Rüyada bir kadını öpmek, rüyayı gören kişinin öncelikle bu rüyayı hayra yorması gerekir. Rüyaların tamamının yorum edilmesi rüya hakkında daha sağlıklı bilgi edinilmesini sağlar. Görülen rüyaların bir parçasının yorum edilmesi rüyanın eksik yorumlanmasında neden olur. Bu sebeple rüyaların tamamının yorumlanması rüyaların bize anlatmak istediğini daha doğru şekilde ifade eder. Ayrıca görülen rüyaların daima hayır ile tabir edilmesi gerekir. Olumsuz olan rüyaların ise suya yorumlanması ve kimseye anlatmaması daha sağlıklıdır.

Rüyada bir kadını öpmek, kişinin zengin bir bayanla karşılaşacağına delalet eder. Ayrıca bu rüyayı gören erkekler bekar ise bu bayan ile izdivaç edeceğine tabir edilmiştir. Gördüğü bayanın oldukça zengin olması ile beraber bu erkeğin bu zenginlikten istifade edeceği anlamında yorum edilir. Kişi hayatında olan değişiklikler ile beraber eski hayatından çok farklı hayata devam edeceğine delalet eder. Bununla beraber mevkisinin ve makamının yükseleceğine, daha sonrasında ise huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına yorum edilmiştir. Rüyayı gören kişi evli ise başkaları tarafından göreceği iyiliğe ve güzelliğe yorum edilir. Rüyayı gören erkeğin süslü ve gösterişli bir bayanın ile öpüştüğünü görmesi veya herhangi bir şekilde cinsel anlamda ilişkiye girdiğini görmesi mevkisi yüksek biriyle tanışmaya dalalet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir yerden büyük para haberine yorum edilir.

Rüyada tanımadığı bir bayanı öptüğünü görmek, bu rüyayı gören kişi eğer evli ise hayatında bulunan pişmanlıklara yorum edilmiştir. Daha önce birliktelik yaşadığı bir kadına karşı içerisinde bulunan hislere delalet eder. Ayrıca bayanın kendisinden ilgi ve alaka beklediğine yorum edilir. Rüyayı gören kişi eğer bekar ise eskiden ilişki yaşadığı kişiyle tekrar bir münasebet yaşayacağına dalalet edilmiştir. Ayrıca iş hayatında bu kişinin değişiklikler yaşayacağına, kazancına haram para karışacağına tabir edilir. Bu sebepten dolayı pişmanlık yaşayacağına tabir edilmiştir. Bu pişmanlık sonrasında ise elinde bulunan imkanların yavaş yavaş gideceğine, parasını kaybedip etrafındaki kimseler tarafından da terk edileceğine yorum edilir.

Rüyada bir kadını dudağından öpmek, bu rüyayı gören kişi evli bir erkekse ve başka bir kadını dudağından öpüyorsa eşine karşı içerisinde bulunan hislerin azaldığına yorum edilir. Böylelikle etrafında olan başka bayanlara ilgi ve alaka göstereceğine yorumlanır. Bu sebepten dolayı ailevi hayatında huzursuzluklar yaşayacağına tabir edilir. İş hayatında da bu kişinin olumsuz gelişmeler meydana geleceğine dalalet eder. Rüyada kadını öptüğünü gören kişi bekar erkekse bir bayan tanışıp, uzun yıllar mutlu yaşayacağına yorum edilir. Bu kişinin yaşayacağı bayan sayesinde iş hayatında ve kariyerinde güzel değişiklikler olacağına, eline geçecek büyük paraya yorumlanır.

Rüyada Bir Kadını ÖpmekRüyada tanıdık bir bayanı öpmek, görülen rüya ile beraber kişinin tanıdığı kişiyle yakından ilişki yaşayacağı anlamına gelir. Öpüşmenin süresi uzun ve istekli ise rüyadaki kişiyle beraber yaşayacağı mutluluğunda o derece yüksek olacağına yorum edilir. Ayrıca şehvetle öpüşmek kişinin elinde bulunan malların artacağına ve parasal anlamda maddi büyük yatırımlar yapacağına dalalet edilir. Ayrıca tanıdığı kişiyle izdivaç edeceğine, bereketli bir hayatı olacağına yorum edilmiştir. Yaşanılan birlikteliğin başka mutluluklara kapı açacağına da delalet eder. Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kötü niyetli kişilere karşı emin olacağına tabir edilir. Ayrıca genç bir erkek tanıdığı bir bayanı öpüyor ise beklediği güzel haberi alacağına tabir edilir. Eğer gördüğü bayan yaşlı bir bayanı ise etrafında kırdığı birinden özür dilemesi gerektiği anlamında yorumlanır. Ayrıca bayanı öptüğünü gören erkeğin etrafında bulunan kişilere karşı daha saygılı bulunması anlamında yorumlanmış]]> Rüyada Kadın Saçı Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-kadin-saci-gormek.html Sun, 09 Dec 2018 23:50:54 +0000 Rüyada kadın saçı görmek: Aslında bu tip rüyalarda görülen saç rengi de çok önemlidir. Rüyada kadın saçı görmek her zaman hayırlı rüyalar arasında gösterilmektedir. Uzun ömre, berekete, mal mülk ve şöhret sahibi olmay Rüyada kadın saçı görmek: Aslında bu tip rüyalarda görülen saç rengi de çok önemlidir. Rüyada kadın saçı görmek her zaman hayırlı rüyalar arasında gösterilmektedir. Uzun ömre, berekete, mal mülk ve şöhret sahibi olmaya işaret sayılır. Rüyayı gören kişi bayansa saçlarını uzamış görürse eğer ömrünün uzadığına, saçlarını kestirdiğini ve kısaldığını görmek ise hayatında daha sade bir döneme gireceğini hayır işleri ile uğraşacağına dini vecibelerine daha fazla zaman ayıracağına işaret sayılır. Eğer rüyayı gören kadın evli ise eşinin onu çok seveceğine, el üzerin de tutacağına ömrü  boyunca eşine sadık bir insan olacağına yorulur.  

Bekar bir erkeğin rüyasında kadın saçı görmesi çok yakın bir zaman içerisinde muradına ereceğine, sağlıklı uzun ömürlü bir hayat süreceğine, mal varlığına, bolluk ve bereketin göstergesi olarak sayılabilir.Kadın saçını beyazlamış olarak görülmesi; kocasının islediği günahlara, mal da meydana gelecek azalmaya, Saçların dağının halde görülmesi elindekileri israf ederek mal ve mülkünün azalacağını gösterir. Kadın sacının yıkanırken görülmesi; günahlarından tövbe etmeye, toplum içinde saygı gösterilen bir kişiliğe ulaşmaya işaret olarak gösterilir.Rüyada Kadın Saçı Görmek 

Rüyada saçı örgülü görmek borçlarından kurtulmaya ve düzenli bir hayatın habercisi olarak tabir edilir.Rüya da gür kadın saçı görmek üzüntülü ve kederli kimseler için sıkıntılarının artacağını gösterir. Eğer kişi uyurken sevinçli bir şeklide yattıysa buda mutluluğuna mutluluk  katacağına işaret olarak sayılır. Rüyada görülen kadın saçını her zaman hayra yormakta fayda vardır. Eğer uyandığımızda mutlu bir şeklide uyanırsak rüyamız şer işe muhakkak bir hayır olduğunu unutmamamız gerekmektedir.
]]>
Rüyada Uzun Saçlı Kadın Görmek https://www.ruyadakadingormek.gen.tr/ruyada-uzun-sacli-kadin-gormek.html Mon, 10 Dec 2018 12:39:02 +0000 Rüyada Uzun Saçlı Kadın Görmek, bu rüyayı gören kişinin çok kısa zaman içerisinde şansının döneceğine, yakın zaman içerisinde arzuların yerine geleceğine rivayet olunur. Ayrıca etrafında dürüst bir arkadaşının oldu Rüyada Uzun Saçlı Kadın Görmek, bu rüyayı gören kişinin çok kısa zaman içerisinde şansının döneceğine, yakın zaman içerisinde arzuların yerine geleceğine rivayet olunur. Ayrıca etrafında dürüst bir arkadaşının olduğunu, günlerinin daha huzurlu bir şekilde geçeceğine ve alınacak güzel haberler şeklinde tabiri yapılmaktadır. Başka Bir rivayete göre, rüyasında uzun saçları olan bir kadının görülmesi, rüya sahibinin uzun zamandır beklemiş olduğu alacağının hemen eline geçeceğine delalet etmektedir. Hatta elinde olan maddi kaynağını daha iyi değerlendireceğine ve insanlara karşı oldukça merhametli ve sevgi dolu olan bir kadına ve çevrenizde bulunan kişilere faydalı olacağınıza tabiri olunmaktadır. Bu rüya genellikle gören kişi açısından alınacak mutlu haberlere yorumlanırken, aynı zamanda rüyayı gören kişinin mal varlığının fazlalaşıp artacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyada Uzun Saçlı Kadın GörmekBazı Tabircilere Göre Rüyada Uzun Saçlı Kadın Görmek, genellikle hayırlı bir rüya olarak tabiri yapılır, ancak bazen bu rüya çevresindeki bazı kişiler tarafından sevilmeyen ve fesat olan bu kişilerden rüya sahibinin zarar göreceğine tabiri olunur. Bazen de rüyada uzun saçlı kadının görülmesi, rüya sahibinin sağlık sorunu olacağına, iş yaşantısında uğramış olduğu işte mali bir kriz yaşayacağı, hatta bununla beraber mutsuz günler geçireceği şeklinde tabiri yapılır. Başka Alimlerin yorumlarına göre, rüyada görülen uzun saçlı kadın, rüyayı gören kişinin uzun zamandır, uğraşmış olduğu bir işin sonucunda hakkını almasına ve sıkıntılar sonrasında yaşanılacak huzura delalet etmektedir. Farklı tabirlere göre rüyada uzun saçlı kadın görmek, rüya sahibinin yaşamı içerisinde yaşayacağı güzelliklere ve iş hayatında elde edilen büyük başarı olarak da tabiri yapılmaktadır. Rüyada uzun saçlı kadının görmek, rüyayı gören kişi için, alınacak olan güzel havadislere, parasal açıdan kendisine zararı olan bir kişiden kurtulacağına ve iş hayatında mevkisinin yükseleceği anlamına gelmektedir. Bunun dışında kazancı iyi olacak işler ile uğraşmaya, arz ve taleplerinin yerine gelmesine, akrabaları ile birlikte ferahlık içerisinde geçecek ömre ve bir kaç haftada alınacak haberlere delalet etmektedir. 

Rüyada Uzun Saçları Olan Bir Kadının Görülmesi, bu rüyayı gören kişinin etrafında kendisine çok vefalı olan arkadaş ve akrabalarının olduğunu, duygusal açıdan zararı olan kişiden kendisini kurtaracağına ve finansal açıdan zararı dokunan kişiden uzaklaşacağını işaret etmektedir. Başka bir ulemanın yorumuna göre rüyada uzun saçlı kadının görmek, sıhhatinin bozulmasına, çevresinde anlayışsız kişilerin olduğu yönde tabiri de yapılmaktadır. 
]]>