Rüyada Adetli Kadın Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024

Rüyada Adetli Kadın Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Adetli Kadın Görmek, birçok anlama fakat benzer anlamlara gelebilir. Bu rüyayı gören kişinin panik heyecan telaş yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin saklaması gereken bir hadise olduğu ve bu hadisenin açığa çıkma olasılığı olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bu sırrı saklamak adına göstereceği çabaları simgeler. Bir diğer anlamıyla da rüya sahibinin çok güvendiği bir kimse tarafından hayal kırıklığına uğrayacağına ve bunun için üzülüp o kişiye anlattığı her şeyin açığa çıkmasından korktuğundan dolayı panikle hareket edeceğine delalet eder. Bilindiği gibi adet kanı sadece rüyada değil gerçek hayatta da tedirgin bir durum yaratabilir. Rüyada görülen adetli kadın eğer kişinin tanıdığı biri ise o kişiden zarar göreceğine ve sıkıntı yaşayacağına işaret eder. Ancak görülen adetli kadın eğer hiç tanınmıyor ise bu da rüya sahibinin hiç tanımadığı biri tarafından yargısız infaz edileceğini simgeler.

Rüyada Adetli Kadına Çamaşır Verdiğini Görmek

Rüya sahibi rüyada gördüğü kişiyi tanıyor ise gerçek yaşamda tanıdığı zor durumda olan birine yardım edeceğine ancak bu yardımı yaparken karşı tarafın sıkıntısına bulaşacağına işaret eder. Kişiyi tanımıyor ise bir kişi aracılığı ile tanımadığı bir insanın derdine derman olacağı anlamına gelir.

Rüyada Adetli Kadının Evine Gitmek

Rüya da adetli bir kadının evine gitmek pek de iyi yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin görüştüğü ve evlerine girip çıktığı insanlara dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir. Aksi halde başına işler alacağına ve bundan hem kendinin hem de ailesinin zarar göreceğine işaret eder. Bu kişinin evine girip çıktığından dolayı samimiyetinden dolayı ise kendini kurtarma çabaları yapsa da zor olacağını simgeler.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni