Rüyada Kadın Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Kadın Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kadın Görmek, Dedikodu ve tatsız haberlere, doğru olmayan sözlere, hoşa gitmeyen kötü olaylara ve geldiği gibi giden mala işaret eder. Rüyada görülen kadın güzel ise bolluk ve berekete, hayırlı olaylar ile karşılaşmaya, isteklerine kavuşmaya, mutluluk ve murada ermeye delalet eder.

Rüyada kadın görmek, rüya sahibi kadın ise onu çekemeyen ve kötülüğünü isteyen bir düşmanla karşılaşmaya, rüya sahibi erkek ise mal ve dünyalık işler ile tabir edilir. Bazı tabircilere göre rüyada kadın görmek, kabir ile yorumlanır. Rüyada görülen kadın makyajlı ise iki yüzlülüğe, çocuklu ise rüya sahibinin yaşayacağı endişe anlamına gelir.

Rüyada evine güzel bir kadın geldiğini görmek, hane içinde büyük bir sevinç ve mutluluk yaşamaya, isteklerin gerçekleşeceğine, rahat ve hayırlı günler görmeye işaret eder. Rüyada şişman bir kadın görmek, bolluk ve bereket içinde geçirilecek olan bir yıla, zayıf bir kadın görmek ise kıtlık ve darlık ile geçecek günler ile yorumlanır. Genç bir kadın görmek, rüya sahibinin dünyalık işlerini düzelteceğine, bulunduğu durumdan kurtulup feraha çıkacağına, kötü giden işlerinin yoluna gireceğine ve uzun zamandır beklediği emek verdiği bazı şeylerin artık meyvesini yiyeceği anlamına gelir.

Rüyada yaşlı kadın görmek, rüya sahibinin yapacağı iyiliklere, yeni karşılığını kişilere yardımda bulunmaya ve bu nedenle birçok hayır duası almaya, ahireti kazandıracak işlerle uğraşmaya, bazen de tam ümidin kesildiği anda çok istenilen bir şeyin gerçekleşmesine alamet eder. Rüyada bir kadının kendine bir şeyler verdiğini görmek, dünya işleri ile meşgul olunacağına, kadın güzel ve ziynetli ise zengin olmaya, kadın çirkin ise yoksulluk ve fakirlik görmeye delalet eder.

Rüyada hiç tanımadığı bir kadın görmek, rüya sahibinin elinden çıkacak olan mal ve bazı eşyalara, bu nedenle yaşanacak birtakım sıkıntılara, ancak daha sonra elde edilecek daha çok mal ve paraya ile yorumlanır. Rüyada bir kadını öldürüldüğünü görmek, iş hayatında yaşanacak olan sıkıntılara ve bu nedenle maddi durumunun bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada birçok kadının kendine geldiğini görmek, kısmet ve şansa, iş hayatında yaşanacak olan olumlu gelişmelere, kademe atlamaya ve söz sahibi olup hükmetmek anlamına gelir. Rüyada buğday benizli bir kadın görmek, bazı tabirlere göre rüyada görülen kadınların içinde en hayırlısı buğday benizli kadındır. Muhabbet ve neşe, keyiflenme, keyif alınacak işlerle meşgul olma, zevk ve sefa anlamına gelir.

Rüyada asık suratlı kadın görmek, aniden çıkacak engeller nedeniyle isteklerin gerçekleşeceğine ve güzel giden işlerin bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada hamile kadın görmek, yaşanacak olan sevince, müjdeli haberler almaya ve rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan olumlu gelişmeler ile tabir edilir. Uzun saçlı kadın görmek, mutluluk ve huzura, uzun ve sağlıklı geçecek hayata, kısa saçlı kadın ise kısa sürecek mutluluğa işaret eder. Rüyada kızıl saçlı kadın, şansa, esmer kadın ise yaşanacak ufak hastalıklara, saçı örgülü kadın görmek ise eğlence ve lükse düşkün yaşanacak bir hayat anlamına gelir. Rüyada bir kadını kucağına aldığını görmek, yaşanacak olan tartışmalara gerginlik ve strese işaret eder.

Rüyada çıplak kadın görmek, dünyalık işlerle uğraşmaya ve boş arzular peşinde koşmaya, rüyada kadınla cinsel ilişkide bulunduğunu görmek, zevk ve sefa içinde yaşanacak bir hayata delalettir. Rüyada bir kadını öptüğünü görmek, rüya sahibinin aile büyüklerine karşı çıkıp sözlerini dinlemeyeceğine ve bu nedenle yapacağı yanlışlar ile tabir edilir.

Rüyada bir erkeğin kendi hanımının yanında bir başka erkek görmesi, hanımının bahtının açılacağına ve zenginlik ve bolluk içinde yaşanacak olan hayata delalet eder. Bir kadının rüyasında kocasını bir başka kadınla görmesi, aile içinde yaşanacak olan anlaşmazlıklara işarettir. Rüyada bir kadını sırtına aldığını görmek, rüya sahibi hasta ise hastalıklarından kurtulup şifa bulacağına ve rüya sahibinin muhtaç bir kadını himayesi altına alacağı anlamına gelir. Rüyada bir kadınla eğlendiğini ve bir eğlence yerinde bulunduğunu görmek, alınacak müjdeli haberlere, çocuk sahibi olmaya ve rüya sahibi bekar ise evlenip hayırlı bir yuva kuracağına delalet eder.

Rüyada Kadın Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni